Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого

Протягом 2011-2012 навчального року в студентському парламенті відбулися значні зміни. Зокрема це стосується самої структури. На даному етапі до парламенту входить 5 відділів: Харитативний, Інформаційний прес-центр, Культури і дозвілля, Виконавчий, Спорту, науки і здоров’я.

Варто зазначити, що жоден відділ не функціонує індивідуально, а тісно співпрацює один з одним. Між усіма відділами рівномірно розподілені обов’язки щодо організації заходів, які розвивають студентський світогляд чи сприяють культурному їх розвитку: залучення студентів до різноманітних заходів; проведення та створення благодійних проектів;  акцій з нагоди державних і релігійних свят; допомоги у виконанні технічних завдань по підготовці заходів; проведення інтелектуальних, розважальних  і спортивних конкурсів; ведення пропаганди здорового способу життя;  інформування студентів про події в коледжі чи результати конкурсів на сайті коледжу сторінки «Студентське життя», а також організація перегляду  відеофільмів, актуальних за тематикою. Варто зазначити, що кожне із цих зобов’язань ми виконували протягом року дуже ретельно та докладали максимального результату для досягнення поставленої мети.

   Наші старання увінчалися успіхом у справі відвідин школи –інтернату, проведення акцій з нагоди Дня пам’яті Голодомору та Дня боротьби зі СНІДом. З кожним роком урізноманітнюємо форми привітань викладачів з  професійним святом , студентів з  Міжнародним  днем студента.

Стараннями  студпарламенту облаштовано  клумбу. Своїми руками ми «одягали»  в стіннівки , прикрашали декораціями вестибюль коледжу.

Кожен з нас плекав у собі почуття відповідальності перед студентами, що нас обрали до лав самоврядування. Та, мабуть, головним є те, що ми прагнемо вдосконалювати свої знання та вміння.

  В організації студентського життя і його активного розвитку завдячуємо дирекції коледжу, викладачам і студентам, адже втілення у життя наших задумів  – це результат плідної роботи дирекції коледжу і спільних зусиль активу студентського парламенту. Усім студентам і випускникам

щиро бажаємо міцного здоров’я, життєвого оптимізму, наснаги та креативу. Ставте перед собою мету – і ви досягнете її, вчіться – і життя допоможе реалізувати здобуті знання, любіть і поважайте – тоді і  це до вас повернеться сторицею.

                                                               Марія Тракало, голова студпарламенту

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)