Студентська рада Бахчисарайського будівельного технікуму

Голова студентської організації ББТ - Рубльова Олена

Основний напрямок діяльності Студентської організації:

1. Слідкування за навчальним процесом; виявляння та допомога здібним та обдарованим студентам; організація допомоги невстигаючім студентам; допомога цикловим комісіям у проведенні предметних тижнів, у створенні лекторських груп; допомога в проведенні олімпіад, вікторин по навчальним дисциплінам.

2. Організація та проведення святкових та вітальних концертів; Організація студентського відпочинку; організація та проведення зустріч з цікавими людьми, Дні відкритих дверей; організація культпоходів до музею, екскурсії.

3. Організація спортивних змагань, Дні здоров’я; пропаганда здорового образу життя, приваблювання до заняттям у секціях спортивного клубу, допомога у організації збірних команд.

4. Мотивація випуску газет тематичних, вітальних газет редколегіями груп; здійснення рекламних акції; випуск «студентського вісника».

5. Здійснення соціального захисту через матеріальну допомогу; заняття питаннями поліпшення побутового стану у гуртожитках; організація акцій милосердя.

6. Приваблює до трудових десантів, прибирань та ін.; Організація та контроль над черговими по технікуму на закріплених за групами ділянках.

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)