СО лісогосподарського факультету

Голова студентської організації лісогосподарського факультетуСнітка Євгеній Федорович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Склад студентської організації лісогосподарського факультету на 2010-2011 н.р.


Голова СО
- Снітка Євгеній Федорович, Гурт. №1, кім. 11

Перший заступник голови - Алимова Ольга Володимирівна, Гурт. №8, кім.512

Заступник голови - Жигальський Семен Ігорович, Гурт. №1, кім.67

Заступник голови - Дереш Анна Олександрівна, Гурт. №1, кім.49

Секретар - Бойко Оксана Олексіївна, Гурт. №1, кім.41

Навчально-виховний сектор - Лобченко Анна Олександрівна, Гурт. №1, кім.53

Сектор клубів за інтересами - Микуліч Богдан Олексійович, Гурт. №1, кім.11

Культурно-масовий сектор - Ковальська Станіслава Сергіївна, Гурт. №1, кім.28

Міжнародний сектор - Погребняк Богдан Петрович, Гурт. №1, кім.25

Сектор преси та інформації - Коваленко Каріна Володимирівна, Гурт. №1, кім.44

Спортивно-масовий сектор - Корсун Анатолій Іванович, Гурт. №1, кім.69

 

Історія становлення студентського самоврядування на лісогосподарському факультеті

Студенти у процесі здобуття освіти, прагнуть, крім отримання фундаментальних знань, проявити себе у різних якостях, впливати на ті процеси, які відбуваються на певних етапах. Саме з цією метою студенти об’єднуються у групи для чіткої координації своїх дій.

В 70-80 роки на повну силу діяв комсомол, профспілки, добровільні спортивні товариства, ДТСААФ та інші організації, що сприяли згуртуванню студентської молоді на своїх частих зібраннях. Проте, діяльність багатьох із них була заформалізована. Були справи, були заклади, але за ними часто забували самого студента та його культуру, його самовдосконалення, його побут.

І за ініціативою студентів старших і молодших курсів у 1977 році розпочинається створення студентського клубу «Лісова казка» в гуртожитку №1, а водночас і заснування нового неформального громадського об’єднання – університету культури студента, що мав абревіатуру (УНІКУС).
Метою УНІКУСа було створення для студентів умов свого самовдосконалення за місцем проживання. Ентузіастами своєї справи, головним чином, студентами факультету булли створені гуртки, секції, студії, які дуже швидко завоювали популярність не тільки на факультеті, в університеті, а і за його межами. Працювали студентський клуб «Лісова казка», радіостудія «Лісовод», слухати передачі якої гуртожитку №1 приходили студенти з інших гуртожитків, літературна студія «Дубравушка», фотостудія «Об’єктив», студентський театр естрадної мініатюри «Гном», атлетична секція «Атлант», шахово-шашкова секція, гурток художників – оформлювачів, туристична секція «Пошук» та багато інших (понад 15).

В гуртках, студіях і секціях об’єднувались фанати, які доповнювали один одного і цим саме вдосконалювали себе та зацікавлювали інших. УНІКУС давав можливість кожному займатись своїм захопленням на користь собі та факультету.
Інтенсивну діяльність УНІКУСу зупинили часи перебудови та зміни керівництві факультету. Занепад продовжувавсь до 1994 року. Після створення студентської організації університету правонаступником УНІКУСу стала студорганізація лісогосподарського факультету, яка взяла від нього все найкраще та почала створювати нове.

Основними завданнями організації є:
• захищати права та інтереси студентів;
• представляти й висловлювати позицію студентів;
• репрезентувати студентську громаду в адміністрації інституту;
• сприяти формуванню організаційних і лідерських якостей в студентів;
• допомагати студентам у вирішенні їх проблем;
• інформувати студентство про діяльність організації;
• сприяти створенню належних умов для навчання, проживання й відпочинку студентів;
• організовувати позанавчальне життя студентів: дозвілля, спортивні заходи, відпочинок тощо;
• чітко дотримуватися законодавства України та Статуту студентської організації НАУ;
• звітувати про свою діяльність;
• створення наукових товариств, проведення наукових конференцій;
• вплив на навчальний процес;
• організація діяльності гуртків та клубів за інтересами.
Організація займається вирішенням соціальних проблем студентів, а також організацією їх дозвілля та побуту. Розвиває наукові та гуманітарні контакти зі студентами молодіжних організацій та інших об’єднань громадян. Допомагає у створенні різноманітних студентських гуртків, товариств, клубів за інтересами. Бере активну участь у спортивно-масовій роботі університету. Інформуємо студентів про події, які відбуваються на факультеті та в університеті. Сстуденти виступають у складі народного хору НАУ «Колос» та духовому оркестрі. На факультеті функціонують художні самодіяльні колективи: хор, гурт «Гринвіч», тріо «Смерічка».
Щороку проводяться концерти до Дня студента, КВК та Брейн-ринг серед студентів 1-го курсу, конкурс самодіяльної творчості «Пролісок», свято краси «Міс інституту», спортивні змагання з гирьового спорту, міні-футболу, настільного тенісу, волейболу, шахів, шашок та інших видів.

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)