СO факультету енергетики і автоматики

 

Голова студентської організації.

Основні функції голови студентської організації: координація роботи студентської організації, представлення думки студентів в адміністративних органах та допомога у вирішенні їх проблем, сприяння формуванню організаційних і лідерських якостей у студентів та залучення їх до активної діяльності у «житті» факультету; допомога у створенні комфортних умов навчання, проживання і відпочинку студентів та співпраця в організації гуртків та клубів за інтересами; чітке дотримання законодавства України та Статуту студентської організації НУБіП України та звітування про діяльність студентської організації.

 

 

 

 

Науковий відділ

Наукова робота полягає у допомозі при проведенні наукових конференцій, на яких студенти виступають зі своїми роботами та практичними доробками з актуальних питань. Проводяться інтелектуальні змагання серед студентів факультету, найрозумніші з них складають факультетську команду з брейн-рингу. Організація та проведення наукових конференцій, предметних олімпіад та олімпіад за спеціальністю; своєчасне інформування студентів про дату, місце та умови проведення конференцій, олімпіад; розповсюдження інформації про результати проведених заходів та створення наукових товариств – діяльність відділу з наукової роботи .

 

 

 

 

Відділ фізичного виховання, спорту та туризму.

Обов’язки відділу – організація, координація та проведення спортивних змагань та спортивно-масових заходів факультету, залучення студентів до туристичної діяльності; пропаганда здорового образу життя серед студентів факультету та університету.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ виховної та культурно-масової роботи

Основний обов’язок відділу – підготовка, організація та проведення тематичних свят, конкурсів, виступів студентів факультету. Це підтримується завдяки талановитим студентам-акторам, поетам, співакам та танцюристам, які беруть активну участь у святкуваннях. Особливий вид діяльності відділу – КВК, і багато студентів вже знайшли себе у гумористичному жанрі – найкращі з них є членами інститутської команди КВК. Інші обов’язки відділу – підвищення культурного рівня студентів; координація позанавчального життя студентів, організація діяльності гуртків та клубів за культурно-масовими інтересами; розповсюдження запрошень у нічні клуби та на мистецькі заходи.

 

 

 

 

Інформаційний відділ

Відділ займається пошуком та своєчасним розповсюдженням інформації. Тут знайшли своє покликання студенти, схильні до журналістики та письмової творчості. Вони відображають найцікавіші події факультетського життя. Також у відділі створюються тематичні стенди та інші засоби розповсюдження інформації; розробляються механізми інформування студентства про діяльність студентської організації та заходи, які відбуваються на факультеті та університеті.

 

 

 

 

 

Суспільна робота

Відділ суспільної роботи створений для захисту прав та інтересів студентів факультету; представлення і та можливості висловлювання позиції студентів у межах управлінських та адміністративних органів; репрезентування студентської громади в адміністрації інституту. Організація соціальної роботи на факультеті. Проведення різноманітних благодійних акцій.

 

 

 

 

 

 

Відділ зовнішніх зв’язків

Відділ вирішує питання взаємозв’язків студентів різних факультетів у межах університету; координує існуючі та створює нові наукові та соціокультурні зв’язки з іншими вищими навчальними заходами; налагоджує зв’язки із навчальними закладами різних міст України та інших країн світу.

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)