СО ф-ту екології

Мета і завдання:

Основною метою є формування єдиного студентського колективу з вільним особистісним вибором, що об’єднаний єдиним світоглядом, покликаним зберігати довкілля і впроваджувати в життя нові екобіологічні технології і правом кожного реалізувати набуті знання та вміння.

Завданнями діяльності є:
• сприяння формуванню організаційних і лідерських якостей у студентів;
• забезпечення і захист прав та інтересів студентів, вирішення їх соціальних проблем;
• розвиток наукових та гуманітарних контактів із студентами молодіжних та інших об`єднань громадян, що діють в Україні та поза її межами;
• поширення знань про природоохоронну спадщину та національну екологічну культуру;
• поширення загальноосвітніх екологічних та біотехнологічних знань серед студентів усіх спеціальностей;
• сприяння підготовці фахівців для екологічно безпечної діяльності, пов’язаної із захистом довкілля та його природних і антропогенних систем та діяльності, пов’язаної з біотехнологічними процесами і апаратами виробництва і переробки сільськогосподарської продукції та сировини;
• участь студентів в управлінні навчальним закладом.

Історія:

У кінці 2004 року в НАУ був створений новий Навчально-науковий інститут охорони природи і біотехнологій, в структуру якого увійшов факультет екології і біотехнології У зв’язку із цим постало питання про утворення нового (підрозділу) місцевого осередку Студентської організації НАУ, яка б представляла і відстоювала права та інтереси студентів. Тому, 27 січня 2005 року відбулися Загальні збори студентів факультету екології і біотехнології, на яких було одноголосно прийнято рішення про створення Студентської організації факультету екології і біотехнології.
Першим головою СО ФЕБ було обрано Шофолова Дениса Леонідовича студента ІV курсу.
12 жовтня 2006 року була проведена Звітно-виборча конференція СО ФЕБ, на якій було переобрано Шофолова Д.Л. на посаду голови СО.
Слідуючим на посаду голови СО було обрано магістра 2 року Горбатенка Анатолія Анатолійовича. Звітно-виборча конференція відбулась 24.10. 2007 р. Відбулася незначна реорганізація відділів СО.

13.10.2008р. була проведена чергова Звітно-виборча конференція Студентської організації факультету екології і біотехнології, на якій головою СО було обрано студента 4 курсу Колодяжного Олександра Юрійовича.
19.10.2009 р. Колодяжного Олександра було переобрано на посаду Голови СО ФЕБ.
28.10.2010 на посаду Голови СО ФЕБ було обрано Обідника Святослава Миколайовича.

Створений факультет біотехнології згідно наказу ректора від 01.04.2011 р. № 301 на підставі рішення вченої ради університету (протокол № 8 від 31.03.2011 р.)

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)