СО ф-ту КНіЕК

Голова студентської організації факультетуту комп`ютерних наук і економічної кібернетики
Кізюн Богдан Федорович

Народився 22 березня 1990 року в м. Красилові Хмельницької обл.

На даний час студент 4 курсу факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. За той короткий час, від дня народження нашого факультету, цей студент брав участь у спортивних змаганнях з волейболу, входить до співочого колективу університету «Колос» і просто живе активним і цікавим університетським життям!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови студентської організації
Царенко Юлія Владиславівна

Народилася в 1992 році в м. Києві. Студентка 2 курсу факультету КНіЕК, напрямку економічна кібернетика. Розпочинаючи розглядати її біографію, потрібно почати ще з шкільних років, в які вона активно займалася самодіяльністю, приймала участь в усіх шкільних заходах та в більшості випадків була їх організатором. Ставши студенткою університету не полишала свої захоплення, до всіх справ підходить з серйозністю та наполегливістю. Може саме ці якості її характеру допомогли їй очолити цю відповідальну посаду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар студентської організації
Фоміна Антоніна Миколаївна

Народилася 4 червня в 1992 році в смт. Ставище. Навчається на 1 курсі факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. На даний час вона лише розпочинає свою студентську діяльність, але вже робить впевнені і успішні кроки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова наукового відділу
Букін Едуард Костянтинович

Народився 26 січня 1992 року в м. Донецьку. На даний час студент 3 курсу факультету КНіЕК, напрямку економічна кібернетика. За три роки свого навчання брав активну участь у всіх наукових заходах нашого університету. На запитання, як ти скільки всього встигаєш робити?- усміхаючись відповідає: «маю талант всюди пхати свого носа, але намагаюся відповідально і ґрунтовно підходити до вирішення любих проблем!».Такій завзятості і наполегливості з яким він береться за будь-яку справу можна тільки позаздрити, адже з першого року навчання є старостою групи та науковцем - початківцем за сумісництвом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови наукового відділу
Німець Олександр Вікторович

Народився 20 серпня 1990 року в м. Києві. Зараз студент 4 курсу факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. За минулих 5 місяців існування нашого факультету, приймав участь в різних наукових конференціях, був членом команди з брейн-рингу, яка отримала перемогу на тижні інтелектуальних ігор.

Сподіваймося що і надалі робота цього відділу принесе нам масу перемог і винагород!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови наукового відділу
Яременко Олександра Ігорівна

Народилася 28 вересня 1993 року в м. Києві. Студентка 1 курсу факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. За короткий проміжок часу вона вже багато досягла в науковому житті нашого молодого факультету, займалася організацією брейн-ринга для наймолодших з нас. Її ентузіазм та наполегливість допомагають їй активно прямувати по науковим сходинкам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова культурно-масового відділу
Міхно Інеса Сергіївна

Народилася 23 грудня 1990 року в м. Донецьку. На даний момент студентка 3 курсу факультету КНіЕК, напрямку економічна кібернетика. Ще з початку першого курсу почала займатися в танцювальному колективі «Дівоче сузір’я», ніколи не відмовлялася від прийняття участі в культурно-масових заходах університету. За існування нашого факультету проводила агітаційну роботу з приводу розвитку та діяльності гуртків, завжди намагається заохотити інших до більш активного студентського життя. В її подальших планах велика кількість різноманітних та не менш цікавих концертів, фестивалів, конкурсів!

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова медіа відділу
Гречко Марія Анатоліївна

Народилася 20 серпня 1990 року в смт. Бандурово Кіровоградської обл. Навчається на 3 курсі факультету КНіЕК, напрямку економічна кібернетика. Різнобіччю захоплень цієї молодої дівчини можна тільки позаздрити, являючись головою медіа центру і приділяючи велику увагу розвитку сайту факультету та забезпеченню студентів найсвіжішими новинами, які відбуваються в університеті, вона також не полишає улюбленої справи: пише вірші та статті публіцистичного стилю, а також є членом танцювального колективу «Дівоче сузір’я».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова фото відділу
Циба Сергій Вікторович

Народився в м. Калуга Р.Ф., зараз проживає в м. Ніжин Чернігівської обл. На даний час студент 2 курсу факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. Будучи колишнім головою профсоюзного комітету він зарекомендував себе як досвідчений та впевнений керівник. Приділяв увагу по наданню соціальної допомоги та поліпшення умов проживання і відпочинку студентів. Сподіваємося що очоливши посаду голови фото відділу він також прикладе всі свої зусилля та навички для висвітлення багатогранного розвитку факультету!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова профсоюзного комітету
Гопко Тарас Володимирович

Народився 13 листопада 1991 року в м .Ромни Сумської області. На даний час студент 2 курсу факультету КНіЕК, напрямку економічна кібернетика. За роки навчання в школі приймав активну участь у спортивних подіях, допомогав у комп'ютерному класі та займався випуском шкільної газети. Також займався легкою атлетикою та спортивним туризмом.

Основною метою, яка спонукала його приймати активну учатсть у студентському житті було бажання робити більше ніж він від себе вимагав. Тому діяльність у профспілкі була оптимальним варіантом. Основною метою було те щоб надати захист студентам, підтримати їх фінансово, на скільки це можливо, та замовлення проїздних квитків.

 

 

 

 

 

 

 

Голова соціального відділу
Ящук Дар’я Юріївна

Народилася 12 червня 1991 року в м. Житомир. Навчається на 3 курсі факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. За 5 місяців соціальним відділом було зроблено:

- Дні донора
- Пробіг заради життя
- 1 грудня – день солідарності з Віл-інфікованими
- Благодійна акція в допомогу дітям-сиротам

В подальшому планується проведення ще багатьох заходів в соціальній сфері.

 

 

 

 

 

 

 

Голова міжнародного відділу
Кравченко Віталій Анатолійович

Народився 7 липня 1992 року в м. Києві. Студент 1 курсу факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. Відповідає за участь наших студентів на міжнародних конференціях, які проходять в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова спортивного відділу
Дунай Віталіна Вікторівна

Народилася 3 грудня 1990 року в м. Кременчук Полтавської обл. Навчається на 3 курсі факультету КНіЕК, напрямку економічна кібернетика. З вересня 2010 року займається спортивною діяльністю. Проводила змагання по шашкам і шахматам ,сформувала жіночу команду з волейболу та проводила тренування. В її подальших планах зібрати команди з жіночого та чоловічого баскетболу, та збірну ННІ по настільному тенісу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови спортивного відділу
Левицький Віталій Вікторович

Народився 19 січня в м. Києві, надалі живе в м. Староконстянтинові Хмельницької обл. На даний час студент 4 курсу факультету КНіЕК, напрямку комп’ютерні науки. За час існування факультета, організував команди з футболу, волейболу, гирьового спорту. Але найбільшу увагу він приділяв заохоченню студентів до спортивного життя, адже спорт – це здоров’я! В майбутньому планує підняти спортивний дух факультету.

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)