СO агробіологічного факультету

За роки існування Студентської організації НУБіП України дуже багато студентів агробіологічного факультету брало активну участь у студентському самоврядуванні. На сьогоднішній день вони займають високі державні посади, працюють на благо університету та є взірцем для нашого студентства. Студентська організація агробіологічного факультету була заснована  в 1994 році. Засновниками студентської організації як університету, так і факультету були самі студенти. Організація нашого факультету займається усіма напрямками дозвілля та навчання, які існують в НУБіП  України. Це і спорт, і туризм, і культурно-масові заходи, і наукові клуби тощо. Також, разом зі Студентською організацією університету, захищає права студентів.

У тісній співпраці з деканатом і дирекцією інституту в 2006 році вперше були проведені «Агроном і Я» — гра, яка поєднала в собі як інтелектуальні, так і розважальні конкурси. Її мета — привернути студентів інституту до більш детального вивчення спеціальних дисциплін, виявити найбільш талановиту молодь.

Агробіологічний факультет включає в себе чотири спеціальності – це, агрономія ,плодоовочівництво та виноградарство, селекція і генетика сільськогосподарських культур,агрохімсервісу та грунтознавства.

Структура:

Горбатюк Едуард - голова СО факультету

Студент 3 курсу 2 групи

e-mail: gorbatuyk007@gmail.com

моб. телефон: 0966674315,  0662060243


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вадовська Катерина – заступник голови за спеціальністю «Агрономія», «Селекція і генетика с/г культур» студентка 3 курсу 1 групи

моб. телефон: 0633359142

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студентська організація постійно проводить різноманітні заходи як на рівні факультету, так і інституту. Традиційними є проведення таких заходів як «День першокурсника» (проводиться КВН серед команд студентів 1-го курсу для виявлення активної молоді, який супроводжується святковим концертом), «День студента» (святкова програма та вечірка), «Новий рік» (святковий концерт та бал-маскарад), загально факультетська інтелектуальна гра «Брейн-ринг», «Красуня ННІ»; «Дві зірки», «Містер ННІ», «Вечір спортивної слави» нагородження найкращих студентів-спортсменів інституту, участь у чемпіонаті КВН та участь у конкурсі «Голосіївська весна» тощо.

Наші найкращі студенти беруть участь у різних заходах, які організовує Студентська організація НУБіП України  Будь-яка програма, що стосується студентства, повинна передбачати участь молоді як основний чинник успішності. Від цього залежать, насамперед, усі напрямки організації навчального процесу та відпочинку студентів. І організація агрономічного факультету спрямована на здійснення цих завдань та покращення умов життя студентства у за період навчання в університеті.

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)