Студент НУБіП України

Інтелектуальний конкурс „Студент НУБіП України” 2011 року проводиться вже у дванадцятий раз! Кожного року у ньому бере участь більше 2-ох тисяч студентів не лише з КТЦ НУБіП України, але і з 13-ти відокремлених підрозділів по всій Україні, тому його можна з упевненістю назвати всеукраїнським. Метою конкурсу є визначення найінтелектуальніших студентів нашого університету.

Для того, аби отримати звання найрозумнішого в одній з трьох номінацій („Суспільні науки”, „Технічні науки” і „Прироничі науки”) потрібно пройти три тури. У першому турі необхідно успішно скласти тест зі 100-а питань на загальну ерудицію. На 60-ох студентів, які справились з завданням, чекає наступний етап конкурсу. Другий тур трохи складніший: слід дати розгорнуту відповідь на одне із запропонованих питань. Але, якщо вже позаду успішно пройдені два тури, – ти вже переможець, адже всі 15 студентів по завершенні третього туру (після написання наукової роботи на задану тему) займуть від першого по п’яте місце.

І, нарешті, найприємніше: переможці конкурсу нагороджуються дипломами і грошовими преміями у сумі 2000 грн. – за перше місце, 1500 – за друге, 1000 – за третє, а по 500 – за  четверте і п’яте місця. Тому вперед за перемогою!!!

1 тур

2 тур

3 тур

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)