В здоровому тілі – здоровий дух!!!

Стартувала спартакіада серед мешканців гуртожитків НУБіП України на 2014-2015 н.р. Розпочалася вона зі змагань з перетягування канату.
На перші змагання з’явились абсолютно всі команди гуртожитків НУБіП України. Склад команди, згідно положення, 6+1 чол. Відкрив спартакіаду директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку – Черкашин Д.К., який в своїй промові привітав усіх спортсменів та глядачів з початком змагань, оголосив результати попередньої спартакіади, за підсумками якої переможцями стала збірна команда гуртожитку № 6. Призовий фонд для чемпіонів складає 3000 грн, на який буде закуплено спортивний інвентар для спортивної кімнати гуртожитку.
До привітань приєднався в.о. завідувача кафедри фізичного виховання – Бринзак С.С., який також розповів учасникам правила змагань. Головним суддею виступив старший викладач кафедри фізичного виховання – Литвин М.П.
Після процедури жеребкування, команди, які розділилися на 2 підгрупи:
1 підгрупа – команди гуртожитків №№ 2, 7, 8, 9, 11
2-га – №№1, 3, 4, 5, 6.
Команда гуртожитку № 10 автоматично пройшла в 2-й тур змагань.
Фаворитам змагань, команді гуртожитку № 6, довелось позмагатись з суперниками 6 (!!!) разів, що відчутно відобразилось на їхньому результаті – 4 місце. В трійку лідерів, після виснажливих, потужних сутичок, цього року потрапили команди гуртожитків №№ 5, 3, 1, які зайняли 3, 2 та 1 місця відповідно.
Впродовж змагань, за суддівським столиком Дмитро Костянтинович інформував учасників та глядачів про хід подій на стадіоні.
На стадіон завітав проректор з навчальної і культурно-виховної роботи – Кваша С.М., який нагородив призерів грамотами та перехідним кубком переможця.
Після привітань були сформовані чоловічі та жіночу (!!!) команди для участі у відкритому чемпіонаті України серед дорослих з перетягування канату, який відбудеться 13 вересня о 10:00 год. біля Арки Дружби народів.
Дякуємо організаторам змагань директору ННЦ виховної роботи та соціального розвитку – Черкашину Д.К., в.о. завідувача кафедри фізичного виховання – Бринзаку С.С., начальнику відділу виховної роботи та студентських справ – Любінському М.Б., голові Об’єднаного комітету студентських рад і гуртожитків – Савчуку Т.Л., старшому викладачу кафедри фізичного виховання – Литвину М.П. та всім хто долучився до проведення змагань.
Нагадуємо, що 23 вересня на спортивному майданчику біля гуртожитку № 8 вперше (!!!) відбудуться змагання з віджимання на брусах серед мешканців гуртожитків НУБіП України.

Більше фото Ви можете побачити тут http://vk.com/album-65386305_202330065

KdOdzwSXWMQWWSBh5wPhTcOAFTuHse9G4Cvyyw81BYlU  qJ3DgTJlQ7I zo0akao2NOoQOTNOav7NCc urwNtalRDXs  

Опубліковано on Вер 11th, 2014 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)