Спортивні баталії першокурсників: міні-футбол, стрітбол

1 вересня після традиційного свята Дня знань та урочистої посвяти в першокурсники пройшли змагання з міні-футболу та стрітболу, де першокурсники мали змогу показати себе, як кажуть, у всій спортивній красі.  Надзвичайно приємно, що наш ВНЗ матиме таких не лише розумних студентів, а й дійсно хороших спортсменів.

Одночасно на двох майданчиках НУБіП України проводилися змагання з міні-футболу та стрітболу. За перемогу у цих  змаганнях боролись понад 200 учасників.

Стрітбол – вуличний баскетбол – популярний на сьогодні серед молоді вид спорту. Своє бажання стати учасниками змагань виявило 6 команд університету. Після напружених і видовищних баталій трійка команд-призерів виглядала наступним чином: І місце виборола команда ННІ земельних ресурсів і правознавства, ІІ місце посіла команда Технічного ННІ, а ІІІ – команда ННІ рослинництва, екології і біотехнологій.

Змагання з міні-футболу пройшли за олімпійською системою. Від факультетів чи Навчально-наукових інститутів на ігровому майданчику НУБіП грало по 5 чоловік.

У боротьбі за ІІІ місце на полі зійшлись команди агробіологічного факультету та ННІ земельних ресурсів і правознавства. За результатами якого бронзовими призерами чемпіонату стала команда агробіологічного факультету з рахунком  5:1, за І та ІІ місця позмагались команди факультету інженерії агробіосистем та економічного факультету. Фінал закінчився з рахунком 6:3 на користь команди факультету інженерії агробіосистем.

Та найцікавішим у вчорашніх спортивних змаганнях виявився супер фінал з міні-футболу, у якому змагалися переможці – студенти факультету інженерії агробіосистем і команда викладачів та співробітників університету. Отож, з результатом 6:3 перемогу у суперфіналі здобула команда справжніх футболістів – викладачів та співробітників НУБіП України.

Усіх учасників спортивного дійства привітали проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку університету,  доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, заслужений діяч науки і техніки України Кваша Сергій Миколайович,  директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Черкашин Дмитро Костянтинович, завідувач кафедри фізичного виховання Бринзак Сава Савович та старший викладач кафедри фізичного виховання Костенко Микола Петрович. Які і провели церемонію нагородження та вручили призерам чемпіонату заслужені грамоти.

Дякуємо всім учасникам за захоплюючу гру!DSC_0751 DSC_0752 DSC_0788 DSC_0794 DSC_0804 DSC_0844 DSC_1263 DSC_1364 DSC_1503 DSC_1958 DSC_2056 DSC_2072

Опубліковано on Вер 4th, 2014 and filed under Офіциоз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)