Мій перший день у «Школі першокурсників»

Швидко закінчилося дитинство і кожен із абітурієнтів зробив свій найголовніший життєвий вибір – майбутню професію!

Ткаченко Ірина ПЕД - копия

Я, не довго роздумуючи, обрала Національний університет біоресурсів і природокористування,адже була переконана – це найкращий навчальний заклад! Жодні розповіді старших друзів чи студентів не можуть зрівнятися з реальністю – тут неймовірно дружня і приємна атмосфера.

Мій день розпочався із приємного ранку в університетському гуртожитку,а далі все було настільки цікаво і насичено, що навіть не помітили, як він дійшов свого кінця. На 9 годину ранку до деканату нашого факультету, як мурахи, дещо переполохані від невідомості, однак сповнені інтересу, звідусіль підходили юні першокурсники. Там нас радо зустрів заступник декана, який і буде нашим провідником протягом усього терміну навчання. Він люб¢язно розповів нам усі тонкощі навчання, розтлумачив раніше страшні для нас слова, такі як «залік» та «екзамен», принцип роботи університету та ще багато пізнавального. Начальник навчального відділу навела нам докази того, що НУБіП – унікальний ВНЗ, і навчання у ньому це дійсно привід для гордості.

Наступним було знайомство із студентським самоврядування та профспілкою, де нам пояснили як можна поєднувати навчання та активну громадянську позицію,як розвинути у собі лідерські якості та навчитися застосовувати їх у житті. Також вони переконали,що університет – це велика родина,у якій ти можеш розраховувати на підтримку та допомогу.

Представники центру виховної роботи зацікавили нас пропозиціями щодо різних спортивних секцій, які покращують стан здоров¢я, адже у здоровому тілі і дух здоровий!

Для творчих особистостей справжнім раєм стала зустріч з представниками кафедри культурології, де у кожного студента світилися очі від можливості не тільки стати кваліфікованим спеціалістом у обраній галузі, а ще й гарним співаком чи танцюристом, брати участь у конкурсах та фестивалях.

Мій перший день був просто неймовірним і мені дуже сподобалося! Я отримала масу позитивних емоцій та корисних знань, а також ще раз переконалася – я хочу навчатися у цьому університеті!

Ткаченко Ірина

Студентка педагогічного факультету напряму «Соціальна педагогіка»

Завгородній Роман ПЕД - копия

Коли я вперше потрапив на тренінг «Школа першокурсника» НУБіП України, то мене надзвичайно вразила дружня, невимушена та тепла атмосфера студентського життя. Цей захід справді перевершив всі мої очікування.

По-перше, викладачі, керівники факультету та представники студентського самоврядування спонукали студентів-першокурсників до невимушеного діалогу між собою, який є дуже приємною особливістю тренінгу. Крім того, інформація, що була представлена на тренінгу до аудиторії, чітко, докладно та досить цікаво охарактеризувала з різних боків вищий навчальний заклад, а саме: його інфраструктуру, колектив викладачів, студентське життя, спортивні досягнення, культмасовий сектор та багато іншого.

По-друге, першокурсники уважно слухали лекції, активно задавали питання, іноді жартували. Зовні це виглядає дуже яскраво, оригінально та захоплююче. Між людьми в такому середовищі виникають дружні, а то й навіть братерські, родинні стосунки. І цей приємний момент не може не радувати.

За час тренінгу я познайомився з багатьма цікавими особистостями, знайшов нових друзів та отримав величезне задоволення брати в ньому участь. Тому я можу впевнено сказати, що «Школа першокурсника» НУБіП України – це чудове та неповторне явище.

Я дуже вдячний людям, що організували та влаштували цей захід.

 

Завгородній Роман

Студент педагогічного факультету НУБіП України, майбутній філолог

 

Гетьман Ірина ХТ - копия

З перших хвилин знайомства з НУБіПом я була приємно вражена його структурою. Переступивши поріг університету, я відчула дружню атмосферу, яка відразу переповнила мене гарними емоціями.

У гуртожитку, якому я поселилася завжди чисто, тихо,комфортно. Голова студентської ради гуртожитку ознайомив нас з усіма правами та обов’язками його жителів, провів своєрідну екскурсію багатьма корпусами університету та місцями, які будуть нам необхідні під час навчання в НУБіПі (спортивний комплекс, бібліотека, поліклініка тощо).

Я вважаю, що «Школа першокурсника» є невід’ємною частиною студентського життя. Ідея цього тренінгу полягає в тому, щоб допомогти першокурснику ознайомитися зі структурою університету, познайомитися з одногрупниками та викладачами.

Тренінг дає змогу кожному першокурснику розвивати свої здібності й відкрити в собі низку нових можливостей.

На мій погляд, “Школа першокурсника” – це дуже важливий етап в навчальному процесі НУБіП України.

Я пишаюсь тим, що вступила саме до цього університету.

 

Гетьман Ірина

1 курс факультет ХТ та УЯП АПК

Опубліковано on Сер 15th, 2014 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)