Увага! З 12 серпня розпочинається тренінг «Школа першокурсника»

Так його – школою – організатори назвали невипадково. Адже саме зі школою у кожного з нас пов’язані найщиріші, найтепліші спогади. Саме там зароджуються дружні стосунки, які пронизують усе життя.

Досягти подібного, але вже у стінах університету, – мета «Школи першокурсника». Тренінг цей уже встиг стати традиційним, хоча часом певною мірою і змінював свій формат, та незмінним залишилося одне – знайомство зі структурою та особливостями організації навчально-виховного процесу в університеті, діяльність його громадських організацій. А ще – відбір обдарованої молоді в художні колективи, гуртки, спортивні секції та абонементні групи університету. Крім цього, першокурсники мають змогу поспілкуватися з лідерами студентського самоврядування університету. Адже саме так – виявленням енергійної і амбітної молоді – і поповнюються лави тих, хто очолює студентський рух. І це – один із проявів демократизму університетського життя.

А керівництво університету завжди відкрите до спілкування з обдарованою молоддю. І коли у студентства виникають ті чи інші питання, їх завжди можна вирішити під час зустрічей із ректором, проректорами, членами ректорату. «Школа першокурсника» враховує і це.

Не помилимося, коли скажемо: на Вас очікують нові знайомства, незабутні враження, дружня атмосфера університетської сім’ї.

Тож впродовж 12-13 серпня завітайте на відповідні зустрічі, де про все це можна дізнатися більш детально. На всі запитання вичерпні відповіді нададуть начальник навчального відділу Лариса Кліх, начальник відділу магістерських програм Олена Колеснікова, директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Дмитро Черкашин, завідувач кафедри культурології Ірина Майданюк, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Сава Бринзак, керівник студентської профспілки Олексій Муравський. І, звісно, голова Студентської організації НУБіП України Ольга Кухар, яка сама свого часу пройшла горнило цього тренінгу.
А тепер – суто офіційно.

На час проведення тренінгу його учасникам надається гуртожиток. Поселення відбудеться 11 серпня. Інформацію про гуртожитки, закріплені за факультетами та графіки проведення зустрічей для кожного факультету можна завантажити у вкладених файлах.

Студенти, відібрані кафедрами культурології та фізичного виховання, 14-22 серпня та 26-31 серпня братимуть участь у репетиціях до свята «День знань». У ці ж дні ті, хто не залучений до підготовки й організації святкування, спільно з активом студрад і студентських організацій братимуть участь у благоустрої навчальних корпусів, гуртожитків та прилеглих територій. Тобто власними руками допомагатимуть створювати гідні умови для навчання і відпочинку.

Агробіологічний факультет

Економічний факультет

Лісогосподарський факультет

Педагогічний факультет

Рибогосподарський факультет

Факультет аграрного менеджменту

Факультет біотехнології

Факультет ветеринарної медицини

Факультет екології і сталого розвитку

Факультет енергетики і автоматики

Факультет захисту рослин

Факультет землевпорядкування

Факультет інженерії агробіосистем

Факультет комп’ютерних наук та економічної кібернетики

Факультет конструювання та дизайну машин і систем природокористування

Факультет садово-паркового господарства і ландшафтної архітектури

Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК

Юридичний факультет

Приналежність факультетів до гуртожитків, адреси їх розташування

IMG_1732DSC_0067IsASKLTo1TcDSC_0084

Опубліковано on Лип 31st, 2014 and filed under Офіциоз, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)