Новий майданчик в НУБіПі є!!!

Вчора, 24 червня пройшли змагання з волейболу присвячені відкриттю волейбольного майданчика навпроти гуртожитку № 6.

Участь в змаганнях прийняли команди:

-         ННЦ виховної роботи та соціального розвитку;

-         гуртожитку № 5;

-         гуртожитку № 6;

-         гуртожитку № 7.

В першій грі зійшлись команди ННЦ виховної роботи та соціального розвитку – гуртожитку № 5. В результаті боротьби, команда ННЦ виграла з рахунком 2:0.

На другий поєдинок зійшлись команди гуртожитків № 6 та № 7. Сильнішими в цій грі стала команда гуртожитку № 7, обійшовши команду суперника з рахунком 2:1.

Що стосується гри за 3-є місце, в якій зіграли команди гуртожитків № 5 та № 6, то бронзовим призерам, з рахунком 2:0, стала команда гуртожитку № 6.

Самою цікавою грою, для всіх учасників та глядачів, став фінал – в якому зійшлись команди ННЦ виховної роботи та соціального розвитку – та гуртожитку № 7 та перемогу отримала, з мінімальним відривом 2:1, команда гуртожитку № 7.

Приємним сюрпризом для спортсменів стало відвідування змагань в.о. ректором НУБіП України – Ніколаєнком С.М., але на жаль через важливі ректорські справи Станіслав Миколайович не зміг бути присутнім до кінця спортивних баталій. Проте проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку університету – Кваша С.М., який до речі також професійно грає у волейбол,  активно підтримував спортсменів до закінчення фінальних ігор та провів церемонію нагородження призерів і переможців.

Ще раз щиро дякуємо всім хто долучився до відновлення волейбольного майданчика та проведення змагань!  DSC_0932 DSC_0966 DSC_0986 DSC_1000 DSC_0002DSC_1043DSC_0003

Опубліковано on Чер 25th, 2014 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site