Вечір спортивної слави

24 квітня 2014 року в ігровій залі спортивного комплексу НУБіП України пройшов вечір спортивної слави присвячений 75-річчю кафедри фізичного виховання .

Викладачами кафедри фізичного виховання було запрошено багато гостей-випускників університету, які здобули стержень спортивної майстерності у наших стінах. Це люди, які надзвичайно віддані своїй справі, примножують і професіонально підтримують розвиток фізичної культури, здобули і на далі  підкорюють  вершини спорту.

Вітальними словами ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, Героя України, академіка Дмитра Олексійовича Мельничука й розпочалася урочиста частина. Присутніх в залі привітали не лише люди, знані в нашому університеті, а й в усій Україні, а саме: начальник відділу Комітету з фізичного виховання і спорту Панченко Вадим Федорович; голова Центральної Ради спортивного товариства «Колос» Мендос Олександр Петрович; чемпіон Світу та Європи з пауерліфтінгу, президент федерації України з пауерліфтінгу, випускник економічного факультету – Базаєв Серафутдін та інші.

Ветерани кафедри Ректором університету були нагороджені почесними грамотами.

Без минулого немає майбутнього, а пам’ять – це міст між минулим та майбутнім, тож курсантами кафедри військової підготовки було покладено квіти до меморіалу загиблим у Великій Вітчизняній війні.

Не оминули свято і представники державної влади. Високий рівень спортивно-масової роботи в університеті в своєму виступі підтвердив перший заступник Голови Голосієвської районної в м. Києві адміністрації - Калугін Олег Юрійович.

На святі були підбиті підсумки змагань серед збірних команд студентів базового навчального закладу університету та відокремлених підрозділів НУБіП України, присвячених 75-річчю кафедри фізичного виховання.

В змаганнях прийняли участь команди з :

Нагородження переможців змагань проводив директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Черкашин Дмитро Костянтинович.

Також до привітань приєднався директор студентського містечка – Калініченко Дмитро Юрійович, який подякував кафедрі фізичного виховання за підтримку та розвиток масового спорту та проведення спартакіади серед мешканців гуртожитків і подарував кафедрі потужний  ноутбук.

Щороку понад дві тисячі студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України, викладачів та співробітників беруть участь у спортивно-масових заходах різних рівнів, починаючи збірними гуртожитків і закінчуючи збірними України.

Почесній аудиторії гостей були представлені показові виступи спортсменів: дитяча група секції карате Кіокушин, дівчата збірної команди університету з танцювальної аеробіки, представники східних бойових мистецтв тощо.

Захід пройшов на ура, що не може не радувати. Всі задоволені і підтвердження тому – усмішки на обличчі учасників та всіх присутніх.

 

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Опубліковано on Кві 26th, 2014 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)