Результати змагань серед збірних команд студентів базового навчального закладу університету та ВП НУБіП України присвячені 75 річчю з дня заснування кафедри фізичного виховання

Дійство відбувалось 24 квітня о 13:00 год. на спортивному майданчику зі штучним покриттям. Ведучою змагань була О. Дроботенко – лаборант кафедри культурології, яка й розпочала урочисте відкриття. Всіх учасників та гостей змагань привітав ректор, академік НАН України та НААН України – Д. Мельничук.  Почесними гостями були:  проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності – М. Мельничук, директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку – Д. Черкашин, в.о. завідувача кафедри фізичного виховання – С. Бринзак.

Після урочистого відкриття, пройшли змагання з міні-футболу, які не зважаючи на несприятливу погоду, пройшли з великим азартом та відчуттям  командної гри. В ігровому залі начального корпусу № 9 та на відкритому майданчику розпочались ігри з волейболу. На здивування всім сонячний день перервався неочікуваним весняним дощем, але навіть він не зламав спортивний дух наших гравців, які продовжили ігри в навчальному корпусі.

Після першого напруженого дня в півфінали вийшли команди:

З волейболу (жінки) - Боярського коледжу екології і природних ресурсів та Ніжинського агротехнічного інституту, НУБіП України та Ірпінського економічного коледжу.

З волейболу (чоловіки) - Ніжинського агротехнічного інституту, Ірпінського економічного коледжу, НУБіП України – 1 та НУБіП України – 2.

З міні-футболу - НУБіП України – 1 та НУБіП України – 2, Бережанського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного інституту.

Другий день порадував всіх приємною погодою. На спортивних майданчиках відчувалась атмосфера суперництва. Жодна команда не має наміру поступатись опонентам, що робить поєдинки ще більш захоплюючими.

Результати фінальних ігор:

Міні – футбол:

ІІІ місце – команда НУБіП – 2 України;

ІІ місце – команда НУБіП – 1 України;

І місце – команда Ніжинського агротехнічного інституту.

Волейбол (чоловіки):

ІІІ місце – команда Ніжинського агротехнічного інституту;

ІІ місце – команда НУБіП – 2 України;

І місце – команда НУБіП – 1 України;

Волейбол (жінки):

ІІІ місце – команда Ніжинського агротехнічного інституту;

ІІ місце – команда НУБіП України;

І місце – команда Ірпінського економічного коледжу.

 

Церемонію нагородження проводив проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності – М. Мельничук, який з великою гордістю за таких студентів вручав їм грамоти та медалі.

Велика подяка організаторам змагань: ННЦ виховної роботи та соціального розвитку, кафедрі фізичного виховання та всім, хто долучився до проведення змагань.

Віримо, що ці змагання стануть традиційними для нашого ВУЗу. Вітаємо переможців і бажаємо спортивного розвитку.

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Опубліковано on Кві 26th, 2014 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)