Важливе рішення, яке приведе НУБіП до великих змін

22 квітня 2014 року було прийнято важливе рішення, яке приведе НУБіП до великих змін.
Наш представник буде депутатом в КиївРаді та відстоюватиме наші спільні інтереси.

Kalinichenko

Ми вже багато говорили, що від нашого університету потрібен представник в КиївРаді. І, ось здійснилось! На зборах активу Студентської організації та Студентських рад, ми прийшли до остаточного рішення: проНУБіПовському кандидату в депутати до Київради бути! Це безумовно великі можливості та взагалі прорив для нашого університету.
Надавши можливість висувати кандидатів та обирати того, хто викликає найбільшу довіру (http://vk.cc/2w6vpW), ми побачили, як кандидатура Дмитра Калініченка стрімко набирала голоси і впевнено отримала перемогу.
Дивлячись на те, що Дмитро Калініченко вже зробив для нашого університету, зокрема для гуртожитку №5, перебуваючи на посаді завідувача, та для студмістечка, де він наразі директор, продовжує виправдовувати висловлену йому довіру.
Студентський актив давно особисто знайомий з Дмитром, багатьом довелося попрацювати з ним, тому сумніву в його кандидатурі не виникло ні в кого, і одностайно було прийнято рішення підтримати Калініченка Дмитра Юрійовича на виборах в Київську міську Раду.
В свою чергу він подякував за довіру та підтримку і, будучи людиною не марнословною, відразу домовився з головами студрад, що поспілкується зі всіма бажаючими студентами на організованих зустрічах в гуртожитках, щоб вони мали можливість познайомитись з ним особисто, задати проблемні питання та навіть взяти обіцянку з людини, на яку ми покладаємо такі надії.

Опубліковано on Кві 23rd, 2014 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Коментування закрито

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)