День у стилі «Ретро»

Любителі авто 12 квітня мали змогу помилуватися справжніми раритетами. На стадіоні НУБіП України, в рамках ретро-фестивалю «Київська весна 2014», пройшла виставка ексклюзивних ретроавтомобілів. Всі присутні могли побачити автомобілі радянських часів: це і президентські «Чайки», «Порше», «Мерседес», «Лінкольн», «Москвич», і різних видів мотоцикли. Окрасою виставки став «Harlley Davidson».  Акцію організовує та проводить ГО «Нова Моторз».

На фестиваль завітали ректор НУБіП України, академік НАН та НААН України – Д.О. Мельничук, проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності – М.Д. Мельничук з синами, директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку – Д.К. Черкашин.

Хоч погода нас і не порадувала весняним теплом та всі були задоволені побаченим і з задоволенням фотографувалися на фоні ретро-екземплярів.

 

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

DSC_0683 DSC_0684 DSC_0691 DSC_0692 DSC_0695 DSC_0698 DSC_0757

 

Опубліковано on Кві 14th, 2014 and filed under Проекти, акції. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)