Підбиваємо підсумки

З 11 по 21 березня 2014 року в НУБіП України проходила соціальна акція «День донора». До акції долучились як студенти, так і адміністрація університету.

Протягом двох тижнів на території гуртожитку № 11 працювала мобільна бригада Київського міського центру крові, де з самого ранку спеціалісти виїзної бригади приймали всіх добровольців. Учасники акції дізналися свою групу крові, резус-фактор, а після здачі отримали свідоцтво донора.

"День донора" – акція, направлена на розвиток добровільного донорства, проходить в університеті два рази на рік. В даній акції приймають активну участь десятки студентів та викладачів. Підбивши підсумки по факультетах, маємо такі результати акції:

Безымянный

Якщо Ви, за якихось причин не змогли стали донором цього разу, то у вас буде така можливість ще в осінній період. Тож слідкуйте за нашими анонсами і будьте в курсі всіх подій.

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

18QldrGLPRk CiQwEOcrEFg pYv_x29Sucg

 

Опубліковано on Бер 26th, 2014 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)