Відбувся звіт директора ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

6 березня 2014 р. в аудиторії 412 навчального корпусу № 12 відбувся звіт директора ННЦ виховної роботи та соціального розвитку за 2013 р. та представлення завдань на 2014 рік.

На заході були присутні заступники деканів з виховної роботи, викладачі кафедри фізичного виховання, дирекція студентського містечка, завідувачі гуртожитків, голови студентських організацій факультетів та студентських рад гуртожитків, а також студенти, які приймають активну участь в спортивних змаганнях, студентському самоврядуванні, різноманітних заходах виховного характеру.

Презентація звіту майоріла яскравими фотознімками проведених заходів. По закінченні звіту із аудиторії прозвучало несподіване «Браво», що є найкращою похвалою.

Всім присутнім також були представлені плани на майбутнє в контексті виховної, спортивно-масової роботи та приведення гуртожитків студентського містечка до сучасного вигляду.

Що ж за звіт без обговорення? Від студентів та викладачів лунало багато запитань щодо покращення умов проживання у гуртожитках. Але Дмитро Костянтинович завжди в запасі має гарну і вичерпну відповідь, тож всі були задоволені.

Бажаємо йому та його команді натхнення та ентузіазму для реалізації  нових проектів.

 

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

DSC_0599 DSC_0632 DSC_0633 DSC_0634

Опубліковано on Бер 10th, 2014 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)