Мешканці студентського містечка НУБіП України можуть спати спокійно!!!

В четвер 20 лютого 2014 року в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що до студентського містечка НУБіП України прямує група молодиків, так званих «тітушок». Ніхто не очікував такого повороту подій. Тому студентський актив вирішив негайно організувати охорону свого студентського кампусу. Хлопці-мешканці гуртожитків розбилися на загони та почали захищати спокій мешканців гуртожитків... Чергували вони і вдень, і вночі... Кожну групу очолював командир, який постійно підтримував зв’язок з іншими групами самооборони через радіозв’язок. Вся територія студентського містечка була під їх пильним наглядом. Хлопці проявили неабияку громадську свідомість та патріотизм.

Дівчата також не залишалися осторонь та активно приймали учать у роботі, так званих пунктів обігріву, що діяли в читальних залах гуртожитків, де кожен міг випити гарячого чаю та з’їсти бутерброд. Пункт обігріву також діяв і в актив-центрі Студентської організації.

Ніхто не знав як повернеться до нас доля. Минув перший день, другий, третій... Все спокійно. А ще спокійніше було жителям студмістечка в ці дні, знаючи, що поряд справжні хлопці, сильні, мужні, на яких можна розраховувати.

Дякувати долі, що все обійшлось. І велика вдячність саме тим студентам, які захищали рідні домівки! Хлопці, Ви – справжній приклад героїзму та мужності! Ви – справжні чоловіки і захисники своїх близьких! Дякуємо Вам за те, що ми можемо спати спокійно!

Не можна не подякувати координаторам загонів з числа викладачів, серед них Черкашин Д.К. – директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку, Бурко С.В. – ст. викладач кафедри фізичного виховання, Костенко М.П. – ст. викладач кафедри фізичного виховання, які весь час допомагали студентами у їх прагненні захистити свій дім, друзів від непрошених гостей.

Слава Україні!

Іванюк Поліна, заступник голови Студентської організації університету6DA3IX6AGbg 40vekkQt0Bc ekSI-y6yPkA GeBSi3mezlY rLlVgHq7fhc vXH2hXvaFbw yKZmViPIR9w

Опубліковано on Лют 25th, 2014 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)