Керівники спортивних секцій отримали від керівництва університету у подарунок сучасний спортивний інвентар

10 лютого 2014 року в спортивному залі навчального корпусу № 9 НУБіП України від імені ректора, академіка НАН України та НААН України Мельничука Д.О. першим проректором Курилом В.І. та директором ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Черкашиним Д.К. керівникам спортивних секцій кафедри фізичного виховання урочисто було вручено спортивний інвентар.

А саме:

  • для секції з футболу та міні-футболу – 12 м’ячів футбольних Nike, 2 насоси для м’ячів Nike, 10 м’ячів футзальних, 16 комплектів форми футбольної, сітку для воріт, 3 сітки для м’ячів, 2 пари воротарських перчаток.

Отримав інвентар Костенко Микола Петрович, старший викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України міжнародного класу з футболу.

  • для секції волейболу – 14 комплектів форми волейбольної жіночої, 10 м’ячів волейбольних та волейбольну сітку.

Отримав інвентар Магльований Дмитро Володимирович – асистент кафедри фізичного виховання, кандидат у майстри спорту України з волейболу.

  • для секції баскетболу – 14 комплектів форми баскетбольної жіночої, 10 м’ячів баскетбольних, 10 м’ячів баскетбольних жіночих.

Отримали інвентар Бринзак Сава Савович, доцент кафедри фізичного виховання, кандидат наук з фізичного виховання і спорту та Євтушенко Ірина Михайлівна, викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту міжнародного класу з баскетболу.

  • для секції танцювальної аеробіки – 8 степ платформ, 10 скакалок.

Отримала інвентар Крупко Наталія Володимирівна, викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту з художньої гімнастики

  • для секцій гирьового спорту та важкої атлетики – 2 пояси атлетичні, 2 лави для жиму, 2 грифи олімпійські, 4 диски 10 кг, 2 гантелі 10 кг, 2 лави для пресу.

Отримав інвентар Береза Григорій Юхимович, ст. викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту з важкої атлетики.

  • для секції боксу – 10 подушок боксерських, 2 боксерські груші, 14 пар лап боксерських.

Отримав інвентар Бурко Сергій Валерійович, ст. викладач кафедри фізичного виховання.

  • для секції легкої атлетики та тенісу настільного – по 8 костюмів бігових, трусів тренувальних, кросівок бігових, тренувальних футболок, 2 секундоміри, 2 комплекти ракеток для тенісу настільного.

Отримав інвентар Чирва Петро Олександрович, старший викладач кафедри фізичного виховання.

  • для секції карате кіокушин – 20 м’ячів набивних (5 кг), 10 м’ячів МедБол.

Отримав – Вербицький Сергій Олексійович, завідувач кафедри фізичного виховання.

  • для секції з шахів та шашок – 4 дошки шахові, 4 дошки шашкові, 4 годинники шахові.

Отримав інвентар Семерунь В’ячеслав Зіновійович, ст. викладач кафедри фізичного виховання.

  • для секцій лижні перегони, радіоспорт, спортивне орієнтування – 3 пари черевиків лижних та 10 спортивних костюмів.

Отримав інвентар Пархоменко В’ячеслав Кузьмович,старший викладач кафедри фізичного виховання, заслужений тренер України.

Будемо сподіватись, що це активізує студентів до занять фізичною культурою та спортом. Адже спорт - це не просто заняття, це стиль життя!!!

 

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку

DSC_0395 DSC_0397 DSC_0401 DSC_0405 DSC_0413

Опубліковано on Лют 11th, 2014 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)