У НУБіП України відзначили День Соборності та Свободи України

22 січня 2014 року в Україні відзначалась 95-та річниця ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Ця подія увійшла в історію як День Соборності України, що уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності.

У стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України також пройшло святкування цього визначного для Українців свята.

На заході були присутні голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації – Курінний Юрій Юрійович, його перший заступник – Іванченко Вадим Анатолійович, адміністрація університету та студентська молодь.

Студентська організація, за підтримки ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи та кафедри культурології, дуже старанно підготувалась до відзначення цієї події. Було виготовлено банер, де всі бажаючі могли написати своє бачення майбутнього України.

Святкування розпочалося з державного гімну України. У виконанні учасників академічного хору кафедри культурології в аудиторії лунали чудові пісні про Україну, студенти декламували вірші. Всі присутні  в аудиторії з захопленням слухали розповіді ведучих про довгий шлях, яким ішла Україна для досягнення єдності.

Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Як говорив великий український класик Олесь Гончар: «Бережіть собори душ наших!». Собор душі є у кожного із нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками.

Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

DSC_0959 DSC_0967 DSC_0970 DSC_0976 DSC_0992 DSC_3189DSC_1009 DSC_3226DSC_1011 DSC_1013 DSC_1019

Опубліковано on Січ 23rd, 2014 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)