До уваги обдарованої молоді НУБіП України!

Гранти Президента України для обдарованої молоді – це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сфері.

Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років в сумі до 75 000 гривень.

Проект на грант Президента України для обдарованої молоді має бути спрямований на досягнення суспільно корисних результатів у соціальній та гуманітарній сферах, зокрема на:

-       створення умов для інтелектуального самовдосконалення, творчого розвитку особистості;

-       утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей;

-       пропаганду і формування здорового способу життя;

-       підвищення рівня громадської активності;

-       підвищення рівня правової культури громадян, зокрема в питаннях поваги до прав і свобод людини, відповідальності за власне життя;

-       підтримку або захист людей з інвалідністю;

-       формування екологічної свідомості;

-       протидію дискримінації за ознакою раси, етнічної приналежності, релігії і будь-якій іншій забороненій законом дискримінації;

-       створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді;

-       підтримку та розвиток підприємницьких ініціатив молоді;

-       підтримку та розвиток волонтерського руху;

-       будь-які інші види інновацій, впровадження яких приносить користь суспільству.

Заявки претендентів з міста Києва необхідно подавати до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) до 25 лютого 2014 року за адресою: вул. Дегтярівська, 31, 9 поверх, каб. 914 (ст.м. Лук’янівська, трамвай № 14, 15, зупинка О. Теліги).

Телефон для довідок: (044) 483 35 82 (відділ молодіжної політики управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту).

Інформація про гранти Президента України для обдарованої молоді розміщена на сайті Управління сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту www.sms.gov.ua (розділ «Послуги», підрозділ «Гранти Президента України для обдарованої молоді»)».

Опубліковано on Гру 12th, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)