Студентський актив НУБіП України повністю схвалює євроінтеграційний шлях розвитку України

Студентський актив Національного університету біоресурсів і природокористування України повністю схвалює євроінтеграційний шлях розвитку України, підписання Угоди про асоціацію та звісно ж підтримує студентів у їх євроінтеграційних діях і прагненнях.

У вільний від занять час кожен з Нас, на власний розсуд, без будь-якого примусу чи дозволу, відповідно до ст. 39 Конституції України має можливість мирно збиратися, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації і ніяких перешкод в реалізації Нашого конституційного права адміністрація університету не чинить.

Проте ми не розділяємо деякі дії, які відбулися в Україні за останні дні, а саме бійки, кидання каміння, вибухи та інші вчинки, що можуть бути направлені на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, оскільки вони не мають бути притаманними правовій державі і тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Шановні друзі, ніякі політичні переконання чи амбіції не варті Вашого здоров’я та життя!

 

 P.S.До речі, щорічно 600-700 студентів нашого університету стажуються (навчаються, проходять виробничу практику) в університетах західних країн.

2 університети США і 5 університетів країн Євросоюзу офіційно визнали систему навчання нашого університету як таку, що відповідає їх вимогам. У нас 16 спеціальностей вже викладаються на англійській мові. Зараз наш НУБіП України проходить офіційну акредитацію у США згідно їх освітніх стандартів. Хіба це не свідчить про євроінтеграційну орієнтацію діяльності нашого колективу? Ми робимо це ще з 1991 року і своє майбутнє ми бачимо як раз у цьому напрямку.

 

Ukraine

 

Опубліковано on Гру 2nd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)