Результати спартакіади присвяченої 115-річчю НУБіП України та 75-річчю кафедри фізичного виховання

За ініціативи ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи та кафедри фізичного виховання НУБіП України у листопаді 2013 року було прийнято рішення провести спартакіаду з трьох видів спорту серед збірних команд науково-педагогічних, наукових працівників базового навчального закладу університету (м. Київ) та відокремлених підрозділів НУБіП України, присвячених 115-річчю НУБіП України та 75-річчю кафедри фізичного виховання

20-21 листопада 2013 року на базі Ніжинського агротехнічного інституту відбулися змагання з волейболу в яких прийняли участь збірні команди Базового закладу НУБіП України, Ніжинського агротехнічного інституту, Боярського коледжу екології і природних ресурсів, Ірпінського економічного коледжу, Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім. О. Майнової, Немішаївського агротехнічного коледжу та Бережанського агротехнічного інституту.

Після запеклої і безкомпромісної боротьби місця розподілилися наступним чином

I місце посіла збірна команда Базового закладу НУБіП України;

II місце – збірна команда Ніжинського агротехнічного інституту;

III місце – збірна команда Боярського коледжу екології і природних ресурсів.

В ті ж самі дні Ніжинський агротехнічний інститут також приймав учасників змагання на першість з настільного тенісу. Участь в яких взяли команди Базового закладу НУБіП України, Ніжинського агротехнічного інституту, Немішаївського агротехнічного коледжу та Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім. О. Майнової.

За результатами змагань трійка лідерів виглядає так:

I місце – Базовий заклад НУБіП України;

II місце – Ніжинський агротехнічний інститут;

III місце – Немішаївський агротехнічний коледж.

27-28 листопада 2013 р. на базі Немішаєвського агротехнічного коледжу відбулися змагання з футзалу серед збірних команд Базового закладу НУБіП України, Бережанського агротехнічного інституту, Ніжинського агротехнічного інституту, Немішаївського агротехнічного коледжу, Бобровицького коледжу економіки і менеджменту ім. О. Майнової, Заліщицького аграрного коледжу ім. Храпливого, Мукачівського аграрного коледжу і Боярського коледжу екології і природних ресурсів.

Після завершення фінальних ігор переможцями стали:

  1. Базовий заклад НУБіП України;
  2. Бережанський агротехнічний інститут;
  3. Ніжинський агротехнічний інститут.

Переможці всіх змагань були нагородженні грамотами та кубками, а також отримали задоволення від участі в змаганнях та прощалися до наступного року, з надією, що ці змагання стануть традиційними.

За підтримку та особистий внесок в організацію та проведенню змагань висловлюємо вдячність методисту НМЦ аграрної освіти – О. Мироненку, директору ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи – Д. Черкашину, завідувачу кафедри фізичного виховання – С. Вербицькому та професору кафедри фізичного виховання – В. Краснову і звичайно всім учасникам змагань. Побільше Вам перемог та досягень!!!

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботиИзображение_001Изображение_008Изображение_019Изображение_020Изображение_093Изображение_075Изображение_121Изображение_170DSC_0300DSC_0304DSC_0307DSC_0319DSC_0341DSC_0384DSC_0467DSC_0537

Опубліковано on Лис 29th, 2013 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)