Зустріч міністра аграрної політики та продовольства України М.В. Присяжнюка зі студентами НУБіП України

26 листопада відбулася зустріч студентства університету з міністром аграрної політики та продовольства України М.В. Присяжнюком, на якій також були присутні ректор, академік Д.О. Мельничук, представники ректорату, директори ННІ, науково-педагогічні працівники та студентський актив.

Розмова з очільником галузі тривала більше години і стосуваласяактуальних питань, що особливо турбують молодь. Зокрема, питання переговорів України з Європейським та Митним союзом, подальша співпраця нашої держави з двома торгово-економічними блоками та переваги для вітчизняного агропромислового комплексу в результаті співпраці з цими партнерами, а також відновлення 3-го навчального корпусу.
Діалог проходив в дружній атмосфері. Міністр відверто відповідав на всі запитання, які цікавили студентство та зазначив, що на сьогоднішній день для України головне – стати сильним партнером як для Європейського, так і для Митного союзу.
Дуже приємно, що керівництво держави, приймаючи такі, без перебільшення, доленосні рішення враховує і думку студентства.
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи
DSC_0526 DSC_0534 DSC_0538 DSC_0543 DSC_0551 DSC_0560 DSC_0562_0
Опубліковано on Лис 27th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)