Підсумки перетягування канату

У вівторок, 26 листопада 2013 р. о 16:00 год., в навчальнму корпусі № 9 зібралися найсильніші та наймужніші студенти, для того, щоб поборотись в  змаганнях з перетягування канату в рамках спартакіади серед мешканців гуртожитків НУБіП України.
Жеребкування розташувало команди наступним чином:

команда гуртожитку № 4 – команда гуртожитку № 6;

команда гуртожитку № 7 – команда гуртожитку № 8;

команда гуртожитку № 2 – команда гуртожитку № 5;

команда гуртожитку № 9– команда гуртожитку № 1;

команда гуртожитку № 10 – команда гуртожитку № 11;

Після боротьби в півфінал пройшли команди гуртожитків №№ 1, 5, 6, 7, 10.

Змагання проходили дуже емоційно, кожна команда грала з великим запалом та азартом, бажаючи перемогти. Змагання були  запеклими: перемога то йшла до рук однієї команди, то раптом потрапляла в руки іншої.  Але у фінал увійшли команди гуртожитків №№ 5, 6, 10. Після виснажливих сутичок команди розташувались наступним чином:

ІІІ місце посіла збірна команда гуртожитку №5, ІІ місце, в свою чергу, посіла команда гуртожитку №10.
І місце виборола, третій рік поспіль, збірна команда гуртожитку № 6. Під бурхливі оплески відбувалося нагородження, яке проводив директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи – Д. Черкашин. Призери отримали грамоти, а переможцям вручили грамоти та кубок. Змагання нікого не залишило байдужим, всі отримали багато емоцій та позитивних вражень.

Бажаємо подальших досягнень та наснаги!!!

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної та соціальної роботиDSC_0215 DSC_0218 DSC_0222 DSC_0225 DSC_0233 DSC_0241 DSC_0243 DSC_0254 DSC_0269 DSC_0277 DSC_0291 DSC_0293

Опубліковано on Лис 27th, 2013 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site