Звітно-виборча конференція Студентської організації НУБіП України | 20.11.13

20 листопада 2013 року о 16 годині відбулася звітно-виборча конференція Студентської організації НУБіП України.  На конференції були присутні ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук, перший проректор В.П. Лисенко, та директор навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи Д.К. Черкашин, делегати з відокремлених підрозділів НУБіП, а також близько двохсот студентів нашого університету.

Як і належить, конференція розпочалась із затвердження президії, секретаріату та лічильної комісії, а також регламенту та порядку денного засідання. Далі - виступ Ольги кухар, діючої голови Студентської організації. З початку Ольга прозвітувала про діяльність Студентської організації минулого року, далі розповіла про проекти, що плануються на наступний рік. Так, як Ольга Кухар була єдиною кандидатурою на посаду голови Студентської організації, то дебатів на засіданні не було, але всі бажаючі змогли висловити свою думку, про роботу Ольги, як голови СО, а дехто навіть передав записку з запитанням до Д.О. Мельничука. Тож ректор не тільки привітав студентство, підказав напрями роботи Студентській організації, а й відповідав на питання, які виникли у студентів НУБіП. Також під час конференції були нагороджені кращі студенти НУБіП України за номінаціями, переможці конкурсу "Студент НУБіП 2012" та "Студент НУБіП 2013".

Завершенням засідання стало одноголосне підтримання рішення про затвердження Ольги Кухар на посаді голови Студентської організації НУБіП України на 2013-2014 н.р.!

Отже, вітаємо Олю!

U0J3vA7rVpQ[1]

sIgEbuowCb8[1] SMZx9Btdl44[1]

g-ZrujkHLfE[1]

Опубліковано on Лис 20th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)