Урочиста зустріч керівництва району з лідерами органів студентського самоврядування

14 листопада 2013 року в Голосієво відбулася урочиста зустріч керівництва району з лідерами органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва та членами Студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації з нагоди Міжнародного Дня студента.

570

 

Під час зустрічі відбувся діалог студентської молоді із головою райдержадміністрації Юрієм Курінним та його першим заступником Вадимом Іванченком.

 

555 553

Під час зустрічі очільник району Юрій Курінний зазначив: «Важливу роль у виконанні на території Голосіївського району завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства відіграє діяльність консультативно-дорадчих органів при райдержадміністрації, в тому числі Студентської ради. Зважаючи на велику кількість студентів, які навчаються та проживають на території Голосіївського району, молодь є нашими надійними партнерами у формуванні та реалізації нових ініціатив та проектів».

В ході діалогу були розглянуті актуальні питання молоді Голосіївського району м. Києва, зокрема, питання житлового забезпечення молоді, благоустрою території поблизу гуртожитків, парків і скверів району тощо.

Почесними грамотами Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відзначено студентів, активістів студентського самоврядування за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні та активну громадську позицію. Серед яких було понад 10 студентів нашого університету.

 

544 537 523

Студенти-учасники Дня молодіжного самоврядування у Голосіївській районній в місті Києві державної адміністрації, який відбувся з нагоди Тижня Європейської демократії у вересні 2013 року, отримали рекомендації на проходження стажування в Голосіївській райдержадміністрації по закінченню вищого навчального закладу. Нагадаємо, що більше 20 студентів нашого НУБіП України брали активну участь у цьому заході.В свою чергу, студенти вручили голові райдержадміністрації символічний студентський квиток, а першому заступнику диплом, який засвідчує закінчення вищого навчального закладу.

549 548 557 554

 

Опубліковано on Лис 17th, 2013 and filed under Офіциоз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)