Конференція пройшла – спогади залишилися:)

6 листопада 2013 р. продовжилась Міжнародна наукова конференція «Біоресурси планети та біобезпеки навколишнього середовища: проблеми та перспективи», присвячена 115-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України та 15-річчю глобальної Конфедерації асоціацій установ вищої освіти і досліджень в галузях сільськогосподарських наук і наук про життя (GCHERA).

В цей день відбулися секційні засідання,  офіційний прийом директорів навчально-наукових інститутів університету, культурні програми,стендові презентації демонструвалися протягом дня в холах відповідних навчальних корпусів НУБіП України. Було  13 секцій, серед яких і секція Студентської організації на тему : «Місія студентства і молодих вчених в питаннях пізнання, освоєння знань та реалізація в практиці принципів сталого розвитку природи та покращення якості життя.»

Модераторами були: О. Кухар (голова Студентської організації НУБіП України), проф. Н. Рідей (проректор з навчальної і культурно-виховної роботи НУБіП України), ст.н.с. А. Білоус (начальник НДЧ НУБіП України), Д. Черкашин (директор ННЦ культурно-ви            ховної і соціальної роботи НУБіП України). Гостями були представники:  Rachel McMonagle - США  та Lukash Chryniewicz - Польща. На секції були присутні понад 40 студентів та заслухано більше 10 доповідей за різними темами, відбулося активне обговорення розвитку природи та покращення якості життя.

У вечорі за програмою секції Студентської організації була проведена інтелектуально-рольова гра Мафія.

Дякуємо всім хто був з нами у такий відповідальний день!

XJmrpggs-nw TcpNRKEdv88 QGvW3BKbbRg P8GIpc3VQuo 9cwSTOsZMAI bXIshf33Lc0 EUFHXaajaoQ fQAKGENz46M G0m4ZcudolA 5HgNx-ERyXU 3i2PsB3UQ0g ZxEBJtrSjzY vo8m_JN19OM
 

Опубліковано on Лис 13th, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)