Літературний вечір з нагоди Дня української мови та писемності

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора-Літописця та відзначає День української писемності та мови.
Зокрема, 7 листопада 2013 року, напередодні свята, уже за доброю традицією на базі київського літературно-меморіального музею ім. М. Т. Рильського Студентською радою при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації та відділом у справах сім’ї та молоді та спорту було організовано літературний вечір.
На заході були присутні талановиті молоді люди з різних ВНЗ, що знаходяться у Голосіївському районі міста Києва. Розпочалося все дійство з екскурсії по будинку великого письменника і поета – Максима Рильського, під час якої студенти ознайомилися з робочим місцем, бібліотекою та вітальнею митця, відчули творчу атмосферу його помешкання. Далі всі учасники перейшли до вітальні, де зручно розмістившись з горнятками чаю, якими нас люб’язно пригостили, розпочали зібрання. Бажаним гостем вечора був Володимир Шовкошитний -український поет, прозаїк, публіцист, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, перший заступник Голови Національної спілки письменників України. Приємно було поспілкуватися з такою талановитою людиною, який не тільки розповідав про себе, зачитував свої вірші, але й ділився досвідом з молодими поетами. Ведучим вечору був голова Студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації – Маслич Олександр. Основною ідеєю заходу було збереження української мови. Студенти зачитали свої вірші на тему писемності, патріотизму та мови, деякі грали на фортепіано. Час пролетів непомітно, адже весь вечір пройшов в затишній та дружній атмосфері.

7  532

Любіть українську мову!

 

1

Опубліковано on Лис 11th, 2013 and filed under Офіциоз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)