Студенти НУБіП України долучилися до відзначення 70-ї річниці визволення Києва

Рівно 70 років тому радянські війська увійшли до Києва після запеклих боїв і битви за Дніпро, змусивши противника відступити. До цієї знаменної дати було приурочено низку святкових заходів, до яких долучилися студенти нашого рідного НУБіП України.

399

Більше 100 студентів університету прийшли вшанувати пам'ять загиблих у боях за визволення столиці України до могили Невідомого солдата на чолі з директором ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашиним Д.К.

Лихоліття змінило долю мільйонів людей, назавжди залишивши жорстокий слід у нашій історичній пам'яті.

70 років тому український народ вистояв і переміг, здолав усі труднощі війни, здобув і виборов право на своє існування, свою історичну перспективу.Минуло багато часу, і з кожним роком стає все менше учасників тих трагічних подій. Ми у вічному боргу перед ними за можливість жити на власній землі під мирним небом. Доземний уклін усім, хто здобував перемогу в жорстоких боях на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, пережив важкі роки окупації та пекло концтаборів.

Особисто хочеться подякувати за активну участь та організацію таким студентам:

Поміркованому Олександру, відповідальному від гуртожитку № 11 та його активу в кількості 31 особи;

Дячуку Віталію, який згуртував мешканців гуртожитку № 1 в кількості 20 осіб;

Врублевській Ірині – відповідальній від гуртожитку № 2, яка залучила до заходу 20 осіб;

Колонтай В’ячеславу, який згуртував студентів-мешканців гуртожитку № 8 в кількості 20 осіб;

Охріменку Івану , який залучив 18 осіб мешканців гуртожитку № 11;

Яременко Петру, відповідальному від гуртожитку № 3;

Коваль Дмитру, відповідальному від гуртожитку № 4;

Шатайло Аліні, відподальній від гуртожитку № 9.

 

Дякуємо ветеранам за подвиг в ім’я Вітчизни, за непохитність переконань, віру у світле майбутнє, за те, що на власному прикладі вчать нас, як потрібно любити свою країну.

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

 

412405401

P.S. Нагадаємо, в 1941 році червоноармійці, відступаючи, змушені були залишити стародавнє місто на Дніпрі. За два роки, що в ньому господарювали окупанти, центр Києва перетворився на руїни, значну частину населення або викрадено на роботи в Німеччину, або розстріляно. Всього в боях за Київ загинули, за різними оцінками, від 400 до 200 тисяч радянських солдатів. По суті, з визволення міста почалося визволення всієї Східної Європи від фашизму.

Опубліковано on Лис 8th, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)