HALLOWEEN завітав і в НУБіП України

29.10.2013 р. у Центральній студентській їдальні Студентська організація провела благодійний " HALLOWEEN " .  На вході на дискотеку був поставлений ящик для збору грошей на відновлення навчального корпусу №3, який постраждав у наслідок пожежі . На захід прийшло 344 людини , а після розкриття скриньки комісія нарахувала 3845.75грн - ця сума не велика і ми не зможемо за неї відремонтувати наш корпус , але цей результат показав , що нам потрібно працювати в такому ж дусі і ми зможемо його поступово відновити . Вечір "HALLOWEEN "  дав всім зрозуміти, що не дивлячись на перепони які постають перед нашим студентством , ми все одно працюємо плідно і не опускаємо руки . В цей прекрасний вечір всі присутні  занурились в магічну атмосферу, адже на святі можна було побачити студентів у костюмах відьом, вампірів та різних інших злих персонажів . Також організатори потурбувалися про те,щоб кожен, хто бажав міг уже на самому святкуванні перетворитися в казкового персонажа, адже були студенти, які наносили грим усім бажаючим. На вечірці було  багато сюрпризів для присутніх:  флеш-моб до якого долучилися усі бажаючі, також виступали 2 університетські групи. Крім цього проводилось безліч конкурсів за які учасники отримували солодкі подарунки.

На святкування завітав директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи – Д. К. Черкашин.

Не втомлюся повторювати , але разом МИ сила і все зможемо ! Велике спасибі всім тим, хто прийшов, а це 344людини! Дякуємо всім організаторам за те , що ви зробили цей вечір таким яскравим, незабутнім  та жахливим, адже декорації  занурили нас в справжній HALLOWEENський вечір )))Між життям і цукерками більшість обирали цукерки)

_WZYC7OBXE4VQ6UOVMW5G8BqN2VqJBGlo fAbfnlatYW0feZLGscWTTY j4SXR7wCnp4qiuAhXb7JHM Sgl9pUpNutU  Zt14JtXZLBA

Опубліковано on Лис 6th, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)