Фінал!!!

30 жовтня 2013 р. на футбольному майданчику зі штучним покриттям відбулися фінальні ігри чемпіонату «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу. Всі з нетерпінням чекали на цей день. 7 турів команди йшли до цього моменту – до фіналу. Фінішної лінії вдалось дістатись найкращим, які своєю грою довели це. Нас очікували дві гри: за 3-тє місце (між командами 4-ого та 8-ого гуртожитків), та, власне кажучи, фінал, в якому зустрілися команди 2-ого гуртожитку та адміністрація університету. До цього заходу добре підготувалися: велика кількість вболівальників кожної команди, коментатор, також на матчі завітали представники адміністрації університету:

-         Перший проректор – В. Лисенко;

-         Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності – М. Мельничук;

-         Директор Наукового парку НУБіП України – С. Шепелев;

-         Директор НДІ економіки і менеджменту агропромислового виробництва – М. Талавиря.

Отже, почалася перша гра. Гра за 3-тє місце. Команда 4-ого гуртожитку починає дуже жваво, потужно насідає на ворота команди 8-ого гуртожитку, які, мабуть, не очікували такого пресингу, і цей пресинг призвів до дуже швидких голів. З інтервалами в 1 хвилину, гравці 4-ого гуртожитку тричі вражають ворота суперників. На 2-ій і 4-ій хвилині відзначається Ревуцький, на 5-ій – Харченко. Після третього гола гравці команди 8-ого гуртожитку збираються, і починають давати відсіч. Декілька небезпечних атак в обидві сторони, але рахунок залишається незмінним. І тільки на 11-ій хвилині ми бачимо гол. Гравець команди 8-ого гуртожитку Ярема скорочує відставання. Рахунок 3:1. Команди невтомно шукають моменти в атаках, але ні одній з них до кінця першого тайму так і не вдалося реалізувати ні один з них. Хотілось відзначити, що футболісти помітно хвилюються та нервують.

Після короткого відпочинку, команди знову ринулися у вир гри. І хоч гра і здається рівною, але все ж таки команда 4-ого гуртожитку показує кращу гру, більше гострих моментів, та менше браку. Всі ці фактори і призводять до 4-ого гола на їх рахунок. На 28-ій хвилині Ревуцький оформлює хет-трик. Команда 8-ого гуртожитку починає брудну гра у власному штрафному майданчику. І Ревуцький не залишає шансів голкіперу. Рахунок 5:1 на користь команди 4-ого гуртожитку.

Команди втомилися і темп гри потроху спадає, хоча це і не заважає команді 4-ого гуртожитку створювати небезпечні моменти, а команді 8-ого гуртожитку відриватись у швидкі контратаки. Але голи ми побачили тільки під завісу матчу. На 38-ій і 39-ій хвилинах відзначається Харченко, гравець команди 4-ого гуртожитку. Але команда 8-ого гуртожитку все ж спромоглась на 2 голи престижу. Одразу у відповідь вони забивають два м’ячі. Автори голів: Ярема і Гульченко. Фінальний свисток арбітра. Фінальний рахунок 7:3 на користь команди 4-ого гуртожитку. Вітаємо їх з почесним третім місцем у турнірі.

Перед фінальною грою для глядачів представили свій номер дівчата із групи підтримки, а також пролунав гімн України. І от, гра почалась! Хто ж виявиться кращим: команда 2-ого гуртожитку чи команда адміністрації університету, які виступають фаворитом у цій грі? Ну що ж, скоро дізнаємось.

З перших же хвилин команди обмінюються небезпечними моментами: дальній удар в сторону воріт команди адміністрації вдало парирує голкіпер, а от типовий розіграш команди адміністрації, і гра на Костенко, приносять результат. На 3-ій хвилині рахунок відкрито. Команді 2-го гуртожитку дуже складно пробивати оборону команди адміністрації, тому вони намагаються влучити в ворота з дальньої дистанції, знов-і-знов перевіряючи голкіпера на міцність, але Черкашин не піддається. Команда адміністрації грає в свою гру, довго контролюють м’яч, розхитують оборону, але до результативного показника справа не доходить…до 7-ої хвилині, простріл у штрафний майданчик, і Бринзак подвоює результат своєї команди. Команда 2-го гуртожитку відповідають: одразу після розіграшу м’яча в центрі поля, влучним ударом Кальчук зменшує відрив. Рахунок 2:1 на користь команди адміністрації. І знову помилка команди адміністрації, після розіграшу вони втрачають м’яч, і Сиверин знаходить момент для влучного удару і зрівнює рахунок. 2:2. Команди не дають перепочити одна одній, створюють багато небезпечних ситуацій. Одна з яких призвела до голу, але арбітр не зараховує його, і команді 2-го гуртожитку не вдається вийти вперед. До самого кінця тайму команди не переставали нав’язувати свою гру, але навіть тайм-аут, взятий командою адміністрації не допомагає. Перший тайм, справедливо, закінчується нічиєю.

Перерва допомогла командам зібратися з думками, дала змогу подумати над реалізацією заготовок, але м’яч настирно не хоче залітати в сітку воріт жодної з команд. Так тривало до 27-ої хвилини, доки Костенко, філігранно точним ударом не вражає ворота опонентів. Гол допомагає його команді знову вийти вперед, але ненадовго, вже через хвилину, вирвавшись у контратаку, Кальчук зрівнює рахунок. Гра настільки рівна, що диву даєшся. Команди дійсно серйозно налаштовані. Свідченням цьому стає гол Рожка на 29-ій хвилині, і знову команда адміністрації попереду. Гра починає втрачати темп, команда адміністрації грає від оборони, контролює м’яч, трохи приглушує гру. Аж до 34-ої хвилині їм це вдавалося, поки Сиверин не розстріляв ворота, майже з центру поля. І знову рахунок зрівнюється. 5:5. На куражі забитого голу, команда 2-го гуртожитку робить помилку, і Бринзак потужним ударом знову виводить свою команду вперед. І знову гра від оборони від команди адміністрації. І вже здається, що команді 2-го гуртожитку вдасться знову зрівняти рахунок, і перевести гру на додатковий час. Але ж ні! Їм все ж це вдається. Трибуни вибухають, половина від овацій, половина – від гулу. Кальчук оформлює хет-трик, і рятує команду.

Ну що ж, за спільним рішенням арбітрів і капітанів команд, гра продовжується на два додаткових трихвилинних тайми. Хвилювання зашкалює, обидві команди вже за крок до перемоги. Одна помилка може коштувати титулу. Ніхто і не робить помилки, просто класна гра від Костенка, і на 2-ій хвилині першого овертайму. Команда 2-го гуртожитку протягом наступних чотирьох хвилин намагалась забити, але так їм і не вдалося зробити цього. А ми вітаємо переможців цьогорічного і першого турніру за Кубок Ректора. Команда адміністрації університету, з рахунком 6:5, перемагає.

Крім нагородження команд кубками та медалями, вони отримали заохочувальні призи. Також, було нагороджено гравців, які показали найкращу гру на турнірі. Звання найкращого гравця дісталося гравцю команди 4-ого гуртожитку Ревуцькому О., найкращого бомбардира – гравцю команди адміністрації університету Костенку М., найкращого голкіпера – гравцю команди 2-го гуртожитку Єльзятієву Д.

Студентська організація відзначила грамотами та подарунками за активну участь в організації та проведенні турніру: Любінського М.Б., Черкашина Д.К., Мельничука М.Д..

Турнір пройшов на високому рівні за підтримки Наукового парку НУБіП України та завдяки налагодженій та якісній роботі оргкомітету, а саме:

- директора ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи - Черкашина Д.К.;

- старшого викладача кафедри фізичного виховання - Костенка М.П..

Я думаю, і гравці, і глядачі отримали море вражень, і хотілось би, щоб цей турнір став традицією в нашому університеті, і кожного року об’єднував навколо себе сім’ю під назвою НУБіП України.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Аввакумов Олександр

123456789 (1)9IMG_9991101114151617181946mPp5upKrY

20J4ol170srvs25

Опубліковано on Жов 31st, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site