Відбулося перше розширене засідання студентського активу НУБіП України

В понеділок 28.10.2013 р. в читальному залі гуртожитку № 11 о 19:00 годині відбулися перші розширені збори голів студентських організацій факультетів  та голів студентських рад гуртожитків НУБіП України.

Ці збори були ініційовані студентським активом в зв’язку з надзвичайною ситуацією в університеті, а саме пожежею в навчальному корпусі № 3 НУБіП України.

На зборах був присутній директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашин Д.К., він  проінформував студентство про деталі пожежі, наголосив на суворій забороні користування електричними приладами в гуртожитках студентського містечка НУБіП України та повідомив про те, що всі заплановані заходи на рівні університету будуть проведені  згідно графіку,      а також про те, що навчальний процес в університеті не зупиниться ні не день. Закликав студентів бути не байдужими та пояснював, що ця проблема є спільною.

Голова студентської організації Кухар О. виступила перед студентами з пропозицією створити благодійний банківський рахунок на який би небайдужі студенти добровільно могли перерахувати певну суму грошей для відбудови    навчального корпусу № 3. Ідея одноголосно була підтримана та на даний момент реквізити даного рахунку вже знаходяться на першій сторінці сайту studnubip.com.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи_DSC1924 _DSC1929

Опубліковано on Жов 30th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)