Розпочав роботу науково-методичний семінар для наставників студентських груп 1-го курсу НУБіП України

22.10.2013 р. відбувся перший в цьому навчальному році науково-методичний семінар «Методика виховної роботи наставника студентської групи» для наставників студентських груп перших курсів.

Організаторами семінару єННЦ культурно-виховної і соціальноїроботитакафедра педагогіки.Метою семінару є підвищення психолого-педагогічної компетентності науково-педагогічних працівників, які виконують функцію наставників студентських груп. Адже наставник – це не лише науково-педагогічний працівник, це людина яка здійснює окреме відповідальне доручення ректора, спрямоване на формування у студентів гармонійно розвиненої особистості, патріотичних якостей, високої розумової, моральної, правової, екологічної, естетичної та трудової культури.

Доповідачами були к.е.н., директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботиЧеркашин Д.К., який виступив з темою "Про удосконалення та урізноманітнення роботи семінару для наставників" та к.пед.н., доцент кафедри педагогіки Маценко Л.М. з темою "Про роботу з журналом наставника та методичними матеріалами наставника студентської групи (курсу)". Запропоновані теми були актуальними, оскільки присутні брали активну участь в обговоренні.

Кожен наставник отримав оновлений журнал та методичні матеріали наставника студентської групи (курсу). Наставникам також було запропоновано заповнити анонімні анкети з пропозиціями щодо удосконалення роботи семінару.

Після закінчення науково-методичних семінарів випускникиотримають свідоцтво про підвищення педагогічної кваліфікації, яке надасть право працювати з академічною групою упродовж 5 років.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботиDSC_0005 DSC_0012 DSC_0018

Опубліковано on Жов 24th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)