Сильні студенти в НУБіПі є!!!

22.10.2013 р. о 18.00 год. в навчальному корпусі № 9 відбулися змагання з підтягування на перекладині в рамках спартакіади серед мешканців гуртожитків НУБіП України. У змаганнях взяли участь 12 команд. Підтягування – це чудова вправа, яка не тільки навантажує стратегічно важливі м’язові групи – плечі, спину, передпліччя, але також створює і статичне навантаження на весь верх тіла аж до прямих м’язів стегна.

Тому всі учасники показали хорошу фізичну підготовку і гарні результати. Але, на жаль, перемогти всім просто не можливо. Тому між собою змагалися кращі з кращих. В особистих результатах третє місце посів Паляруш Олег студент педагогічного факультету, мешканець гуртожитку № 6; з результатом 30 раз. Друге місце посів студент економічного факультету Майборода Богдан, мешканець гуртожитку № 10 з результатом 32 рази. Перемогу здобув Матвійчук Микола, студент 1 курсу факультету ветеринарної медицини, мешканець гуртожитку № 6 з рекордним результатом – 34 підтягування.

В загальному рейтингу почесне третє місце виборола команда гуртожитку № 10 посіла – 74 підтягування. Друге місце посіла команда гуртожитку № 4 – 78 підтягувань. Перемогла в змаганнях і завоювала перехідний кубок команда гуртожитку № 6 з результатом – 80 підтягувань.

Нагородження проводили: директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи – Черкашин Д.К. та голова Студентської організації – Кухар О.В.

Вітаємо команди переможців і бажаємо їм продовжувати в тому ж дусі, розвиватися, займатися, і на наступний рік покращити свої результати.

 

1 

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Карасевич ЛіліяDSC_0119 DSC_0131 DSC_0225 DSC_0260 DSC_0276 DSC_0280 DSC_0296 DSC_0302

Опубліковано on Жов 23rd, 2013 and filed under Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)