Гуртожитки НУБіП України на шляху до створення студентського містечка європейського типу

У вівторок (15.10.2013 р.) в актив центрі Студентської організації відбулася зустріч адміністрації університету зі студентським активом гуртожитків. З боку адміністрації були присутні директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашин Д.К. та т.в.о. директора студентського містечка Калініченко Д.Ю.

Були обговорені основні проблеми, шляхи та бачення їх вирішення. Студенти звернулися зі своїми питаннями та побажаннями щодо покращення умов проживання та поліпшення побуту. Адміністрація в свою чергу взяла зобов’язання прислухатись до сказаного та провести необхідний об’єм робіт.

Зустріч відбулась у формі відкритого діалогу. І результат не змусив довго чекати. В найкоротші терміни, з метою цілодобового доступу студентів до чистої питної води у гуртожитках №№ 2, 3, 8 по вул. Блакитного, було встановлено сучасні фільтри для очистки води. В планах адміністрації забезпечити такими фільтрами всі гуртожитки університету.

Також одним з важливих питань є відкритий доступ студентів до всесвітньої мережі Інтернет, тому за сприяння адміністрації точками безкоштовного WI-FI доступу буде облаштовано всі читальні зали.                    В гуртожитках №№ 2, 3 та 8 по вул. Блакитного такі роботи вже розпочались.

Також було оновлено місця відпочинку біля гуртожитку № 8.

І це далеко не весь перелік поліпшень, які чекають на мешканців гуртожитків найближчим часом.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи4ZfislsnbMQ nCooA4or0cI wifi2

Опубліковано on Жов 23rd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)