Завершився огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток студентського містечка НУБіП України

Ось і добіг кінця огляд-конкурс на кращий студентський гуртожиток студентського містечка НУБіП України. Членам комісії довелося дуже плідно попрацювати на протязі 3-х днів, щоб оглянути та оцінити кожен куточок гуртожитків студентського містечка.

До складу комісії увійшли директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашин Д.К., голова комісії; представники відділу виховної роботи та студентських справ, НВЦ охорони і безпеки, голова Студентської Організації; голова профспілкової організації студентів НУБіП України; голова об’єднаного комітету студентських рад гуртожитків НУБіП України.

Комісія відзначила суттєве покращення побутових умов у всіх гуртожитках нашого університету, активну участь студентів у приведенні у належний стан прилеглої до гуртожитків території.

Підводячи підсумки огляду-конкурсу на кращий гуртожиток університету комісія розподілила місця таким чином:

1 місце – гуртожиток № 5;

2 місце – гуртожиток № 7;

3 місце розділили гуртожитки № 6 та № 11.

Переможці отримають за І місце: перехідний кубок, грамоту, придбання на розвиток матеріальної бази гуртожитку на суму 5000 грн. та матеріальне стимулювання працівників гуртожитку та/або представників студентського активу, за поданням комісії, у розмірі 5000 грн.;

за ІІ місце: грамоту, придбання на розвиток матеріальної бази гуртожитку на суму 3000 грн. та матеріальне стимулювання працівників гуртожитку та/або представників студентського активу, за поданням комісії, у розмірі 3000 грн.;

за ІІІ місце: грамоту, придбання на розвиток матеріальної бази гуртожитку на суму 1500 грн. та матеріальне стимулювання працівників гуртожитку та/або представників студентського активу, за поданням комісії, у розмірі1500 грн.

Метою конкурсу є поширення передового досвіду роботи студентських гуртожитків, органів студентського самоврядування та привернення уваги до проблем, що існують у студентських гуртожитках.

Щиро вітаємо переможців!

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи DSC_0009 DSC_0013 DSC_0027 DSC_0033 DSC_0038

Опубліковано on Жов 22nd, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)