Про участь НУБіП України в семінарі з питань житлово-побутових умов проживання студентів у гуртожитках

У період з 17 по 18 жовтня 2013 р. на базі Львівського національного аграрного університету відбувся семінар з питань житлово-побутових умов проживання студентів у гуртожитках. У заході взяли участь 49 представників із 34 вищих навчальних закладів І–ІІ та ІІІ–IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України.

НУБіП України представляли помічник директора ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Терлецька М.І. та т.в.о. директора студмістечка Калініченко Д.Ю.

В рамках семінару працювали секції з адміністративно-соціальних питань і питань діяльності студентських містечок, а також відбулися засідання науково-методичних комісій з виховної роботи ВНЗ І–ІІ та ІІІ–IV рівнів акредитації. На засіданнях секцій учасники заслухали доповіді про шляхи вирішення проблеми енергозбереження та енергоефективності, удосконалення роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, покращення житлово-побутових умов студентів, аспекти взаємодії студради й адміністрації студентського містечка ЛНАУ та обмінялися досвідом щодо вирішення вищезгаданих питань.

Члени НМК з виховної роботи ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації провели обговорення фестивалю «Софіївські зорі – 2013» і подали пропозиції щодо вдосконалення роботи цього мистецького заходу та проведення гала-концерту. Було вирішено провести у грудні 2013 року семінар для художніх керівників творчих колективів. Йшлося також про внесення змін до положення конкурсу «Кращий студент». Крім того, на засіданні НМК вирішено перевидати збірник нормативних документів з виховної роботи аграрних вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України.

На підсумковому засіданні, яке відбувалося на другий день семінару,  йшлося про організацію, експлуатацію та забезпечення матеріально-технічної бази в гуртожитках ВНЗ; стан медичного забезпечення та медичного страхування мешканців гуртожитків ВНЗ; методичне та професійно-кадрове забезпечення виховної роботи та її результативності в гуртожитках ВНЗ; роботу органів студентського самоврядування та підвищення її ефективності; створення умов для культурного та спортивного розвитку мешканців гуртожитків тощо.

Керівництво Львівського національного аграрного університету радо і гостинно прийняло учасників семінару, ознайомили з навчальною базою ЛНАУ та Екологічного коледжу, який підпорядковується університетові.  Також запрошені на семінар оглянули гуртожитки, побували у студентському храмі, університетських музеях і на екскурсії в місті Львові.

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

DSCN6973 DSCN6987 DSCN7015 DSCN7022 DSCN7050

Опубліковано on Жов 22nd, 2013 and filed under Різне. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)