Голосіївський район прийняв Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України!» на території нашого університету

17 жовтня біля меморіалу радянським воїнам, викладачам і студентам сільськогосподарської академії, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни на території Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася урочиста церемонія передачі символів Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України!»: копії Прапора Перемоги, копії штандарту Першого Українського фронту, каски невідомого солдата, гільзи для наповнення землею та альбому пам’яті естафети від Печерського району м. Києва до Голосіївського району столиці.

Символи естафети зустрічали учасники героїчної оборони та визволення міста-героя Києва, керівництво району, студенти Національного університету біоресурсів і природокористування, курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, активісти шкільних музеїв Бойової слави Голосіївського району. Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Юрій Курінний, звертаючись до присутніх, зазначив: «Сьогодні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, віддаємо шану ветеранам, які  на своїх плечах винесли тягар війни та підняли місто та державу в тяжкі післявоєнні роки. Наш святий обов’язок – зберегти пам'ять про всіх, хто віддав своє життя за наше сьогодення, адже відвага кожного радянського солдата стала основою перемоги нашого народу. Шановні Переможці, щира вдячність за Ваш нетлінний Подвиг! Низький уклін Вам і шана».

Керівництво райдержадміністрації, представники ветеранських організацій та молодь району поклали квіти до меморіалу радянським воїнам, викладачам і студентам сільськогосподарської академії, що загинули в роки Великої Вітчизняної війни та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Варто зазначити, що рішення про проведення Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України!» було прийняте на VI з'їзді Організації ветеранів України та підтримане на державному рівні Президентом України. 12 грудня 2012 року, в рамках святкування 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення м. Києва, естафета стартувала в Луганській області. 21 вересня 2013 року естафету прийняв місто-герой Київ від Чернігівської області.

Основне завдання Всеукраїнської естафети полягає в тому, щоб зміцнити у суспільній свідомості пам’ять про події Великої Вітчизняної війни, особливо ті, які пов’язані зі звільненням Києва та України від фашистських загарбників, сприяти утвердженню у громаді шанобливого ставлення до покоління переможців, віддати данину пам’яті полеглим героям.

278270 277 272267

Опубліковано on Жов 18th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)