Чергова гра 6 туру

Відбулась  чергова гра 6 туру турніру за Кубок Ректора НУБіП України між командами адміністрації університету і командою адміністративно-господарської частини. За матч було забито аж 17 голів!

Про гру важко щось сказати, команда адміністрації університету не залишила жодних шансів опонентам, м’яч майже не перетинав половину поля. Голи сипалися один за одним, і вже після рахунку 3:0 на 6-ій хвилині, все стає зрозуміло. Перші три гола команда адміністрації університету забиває з інтервалом в одну хвилину. Голи між собою поділили Костенко, Листопад, Вербицький на 4-ій, 5-ій, 6-ій хвилинах відповідно. Далі голи залітали з дещо довшим інтервалом: Вербицький (9), Костенко (12, 14), Вербицький (16), Костенко (20). Команда адміністративно-господарської частини відповідає лише двома голами: Виштак (15), Кулаєць (18). Рахунок після першого тайму: 8:2.

У другому таймі команда адміністративно-господарської частини не може зробити зовсім нічого, і їх голкіперу знов-і-знов доводиться виймати м’яч із сітки власних воріт. Автори забитих м’ячів: Костенко (25, 26, 27), Носовець (29, 32), Костенко (34, 36), Вербицький (37). Нарешті лунає фінальний свисток. Гра закінчується з розгромним рахунком 15:2!

Кількість забитих голів дозволяє Костенку закріпитись на першому місці бомбардирів турніру.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Аввакумов ОлександрDSC_3605 DSC_3634 DSC_3643 DSC_3670 DSC_3797 DSC_3816

Опубліковано on Жов 18th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site