Відбулася звітно-виборча конференція студентської організації економічного факультету

В середу (17.10.2013 р.) у навчальному корпусі № 10, аудиторії № 228 відбулася звітно-виборча конференція студентської організації економічного факультету.

В роботі звітно-виборчої конференції прийняли участь: директор ННІ бізнесу – Діброва А.Д., декан економічного факультету – Камінська Т.Г., заступники декана економічного факультету Шиш А.М. та Садко М.Г., фахівець відділу виховної роботи та студентських справ – Султанова Н.Н., Кухар О.В. – голова Студентської організації НУБіП України.

Про проведену роботу Студентської організації факультету за 2012-2013 навчальний рік звітував Волощук Денис. Його звіт також доповнила Кухар Ольга та зауважила, що Денис є чудовим керівником та завжди активно приймав участь не лише у факультетських, а й у університетських заходах.

На посаду голови студентської організації факультету   було заявлено 2 кандидатури:

1)  Волощук Денис Олегович – студент 4-го курсу економічного факультету.

2)  Вітряк Оксана Геннадіївна – студентка 2-го курсу економічного факультету.

В таємному голосуванні взяли участь 96 осіб.

І ось результати:

- Волощук Д.О. – ( 80 гол.)

- Вітряк О.Г. – (12 гол.)

- Не підтримую жодного – (3 гол.)

- Зіпсовані – (1 гол.)

А отже за більшістю голосів, на посаду голови студентської організації факультету було обрано на повторний термін Волощука Дениса!!!

Декан економічного факультету Камінська Т.Г. привітала студентів факультету з обранням свого лідера, який очолюватиме студентську організацію поточний навчальний рік та закликала студентів бути активними і в усьому підтримувати Дениса! Ми також приєднуємося до цих побажань та сподіваємося на плідну співпрацю!

На загально вузівську конференцію від студентської організації факультету за рішенням учасників конференції делеговано наступних студентів економічного факультету:

 

№ з/п

ПІБ

Курс

Група

1

Волощук Д.О.

4

1

2

Узун-Куртугло Є.

5

8

3

Вітряк О.Г.

2

6

4

Кравець Ю.М.

4

4

5

Солодка М.В.

4

4

6

Копилов Є.В.

4

4

7

Лебейчук І.С.

4

1

8

Маслич О.В.

4

5

9

Кройтор А.І.

2

6

10

Пасічник Ю.В.

2

6

11

Туктібаєва А.С.

4

7

12

Збанко О.П.

4

7

 

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи DSC_0164DSC_0179DSC_0169DSC_0181

Опубліковано on Жов 17th, 2013 and filed under Різне, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)