Наші в лідерах

Сьогодні молодь Голосіївського району обирала голову Студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації. Проголосували одноголосно  за студента НУБіП України економічного факультету, 4 курсу Маслича Олександра. Він зарекомендував себе як лідер та активіст ще на Дні дублера, що проходив 27 вересня 2013 року в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації. Тому не було сумніву, що ця людина зможе очолити студентство району. Ми щиро вітаємо нашого студента з чесною перемогою і хочемо побажати йому побільше цікавих ідей, особистого росту та реалізації всіх планів.
З першого дня на посаді Олександр вже показав роботу, адже затвердили структуру та план діяльності Студентської ради, а також почали організовувати поїздку студентського активу до реабілітаційного центру незрячих юристів. Надіємося на плідну працю з молоддю Голосіївського району. Адже старт хороший. Тому, Саш, ні пуху, ні пера тобі!
До речі, заступником голови Студентської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації обрано Кухар Ольгу,голову Студентської організації НУБІП України, а керівником сектору зв`язків з гуртожитками - Бойко Гліба, т.в.о. голови Студентської організації юридичного факультету НУБіП України.

mFUa4_XHwzw IMG_4310 IMG_4308 IMG_4305

Опубліковано on Жов 16th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)