Стартував 5-й тур на «Кубок Ректора» з міні-футболу

І знову дві сильні команди НУБіП України потішили глядачів своєю чудовою грою! 14.10.2013 на футбольному полі зі штучним покриттям зіграли шістнадцяту гру п’ятого туру «Кубку Ректора НУБіП України» з міні-футболу команди «ННІ рослинництва, екології та біотехнологій» і «Гуртожитку №7». Запеклий двобій закінчився з рахунком «5:3» на користь команди «ННІ рослинництва, екології та біотехнологій».

Що ж, розглянемо результати ретельніше:

Збірна команди «ННІ рослинництва, екології та біотехнологій»:

Андрусик Юрій – 12хв., 24хв., 33хв.;

Спірочкін Андрій – 6хв., 20хв.;

Збірна команди «Гуртожиток №7»:

Шолойко Ігор – 4хв.;

Боричевський Андрій – 10хв.;

Шаповал Максим – 20хв..

Дякуючи професіоналізму, талановитості та злагодженості команд, цей матч зайвий раз підтвердив факт того, що в НУБіП навчаються і працюють не тільки розумні люди, а й чудові спортсмени!

Дякуємо командам за прекрасну та видовищну гру! ННЦ культурно-виховної і соціальноїроботи бажає учасникам команд і надалі розвивати себе у цій нелегкій, але захоплюючій сфері спорту і, звісно, перемагати у наступних іграх!

 

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Капітан ОлександраDSC_4003 DSC_4006 DSC_4012 DSC_4016 DSC_4021 DSC_4024

Опубліковано on Жов 15th, 2013 and filed under «Кубок Ректора», Спорт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)