Відбувся традиційний осінній суботник

Чудовим осіннім ранком під керівництвом ННЦ культурно-виховної  і соціальної роботи та особисто директора центру Черкашина Д.К., на запрошення Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації, більше 100 студентів НУБіП України дружньо взяли участь у суботнику, який відбувся під гаслом: «Збережемо чисте довкілля Голосієво».

Суботник проходив у Голосіївському парку імені Максима Рильського, де знаходиться музей-садиба відомого українського поета. Не дарма славнозвісний поет України обрав саме це місце, адже мальовничі куточки природи надихали його на такі прекрасні шедеври.

Майже скрізь, куди б ми не глянули, можна побачити сміття, порожні пляшки , недопалки, газети. Люди часто не замислюються про наслідки, всюди розкидаючи сміття, навіть у зелених зонах, парках відпочинку. Ми можемо припинити це робити самі і зауважувати іншим, коли вони це роблять, а також прибирати сміття навколо разом з друзями. Що і зробили студенти нашого вузу. Адже сама назва вузу вже говорить про те, що ми маємо дбати про природу та збагачувати її. Діючи так, ми зробили частинку довкілля чистішим, а настрій людей кращим. І цим ми допомогли природі Голосієво. Ми можемо пишатися змінами, які відбулися завдяки нашій колективній справі та нашій злагодженій роботі.

 

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи, Лілія Карасевич 

PA120754 (1) PA120761 PA120766 PA120757

Опубліковано on Жов 14th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)