Нагороджено найкращих мафіозі серед перших курсів

 

Мафія засинає і прокидається місто…

З цих слів починався перший університетський чемпіонат з інтелектуально-рольової гри Мафія серед перших курсів, а завершився нагородженням переможців на святковій дискотеці.

Нагадаємо, що організаторам знадобилося 2 тижні, щоб зібрати найкращих гравців перших курсів. Кожен день, ведучий і його команда відвідували гуртожитки і проводили більше 2-х ігор, щоб відібрати найсильніших. В результаті чемпіонату до суперфіналу пройшли 5 кращих гравців: Пані «Тіна» Артюх Христина, Пан «Атлас» Охріменко Іван, Пан «Ніхто» Аваккумов Олександр, Пан «Джек» Іванюк Едуард, Пан «ДедМаус» Михайлюк Денис.

Святкова дискотека проходила в Центральній студентській їдальні, де все відповідало святковій мафіозній тематиці – від декору та дресс-коду до гангстерської атмосфери. Прийшли привітати та нагородити грамотами переможців, директор навчально-наукового центру культурно-виховної і соціальної роботи Черкашин Дмитро Костянтинович та голова Студентської організації університету Кухар Ольга.

Вечір був насиченим, адже студенти танцювали, брали участь у флешмобі та різних конкурсах. Святкову атмосферу вечора підтримувала рок-група «Go crazy», яку створили студенти лісогосподарського факультету.

Ми вкотре дякуємо адміністрації за підтримку такого молодого проекту як інтелектуально-рольова гра «МАФІЯ» і тим більше за участь у ньому. Велике «Дякую» організаторам за такий затишний і прекрасний гангстерський вечір!

 

Кухар Ольга,  3 курс, юридичний факультет

BUGpuZUT9Uc t-i9kcyW7qE1CT589CQbaIpQdm4nCk9Gc 5qp_GRUhcfs02pxzZ1xvNM oiD4H_08A_s P1DtJuIC_OsDl2VcBrtB44HMrbvH8677U

 

Опубліковано on Жов 14th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)