«Я у мами першокурсник»

 

Для того, щоб входження в студентське життя було легким 10 жовтня 2013 року студентською організацією економічного факультету було проведено вечір знайомств «Я у мами першокурсник», де кожна «нова» людина, яка в цьому році стала носити горде звання «Студент НУБіП», мала можливість розширити коло своїх друзів і просто весело провести час разом з однодумцями.
Слід зазначити, що таке свято проводилось вперше і мало великий успіх. Першокурсники на вході отримували бейджик з особливим малюнком, для того щоб впродовж заходу, кожен мав можливість знайти свою пару серед присутніх людей. Це повинно було стати початком для нових знайомств і пошуку друзів. Підготовлена програма відпочинку-знайомства стала до вподоби усім без винятку. Стилізовані конкурси («Music-епідемія», «Танці народів світу», «Я у мами першокурсник») нікого не залишили байдужим і підіймали настрій не тільки учасникам, а і всім присутнім. Святкову атмосферу підтримував організований банкетний стіл. Впродовж вечора в залі працювали журналісти і фотографи, і тому кожен присутній мав можливість стати зіркою і залишитися в пам'яті цього заходу.

 

s5f9uHYF01c opU_hDd-0uM-ufIGPJjItM1m0WR5A-x10

Опубліковано on Жов 13th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)