Відбулася звітно-виборча конференція студентської організації факультету ветеринарної медицини

У вівторок (08.10.2013 р.) у навчальному корпусі № 15, в аудиторії 412 відбулася звітно-виборча конференція Студентської організації факультету ветеринарної медицини.

Кубрушко Антон – голова студентської організації факультету ветеринарної медицини представив розширений звіт про роботу студентської організації факультету за 2012-2013 навчальний рік у вигляді мультимедійної презентації, його доповідь була доповнена Гончарук Іванною, головою соціального сектору студентської організації, робота за звітний рік була визнана задовільною, а звіт був одноголосно затверджений учасниками звітно-виборчої конференції.

На посаду голови студентської організації факультету було заявлено       3 кандидати:

1)       Кубрушко Антон Миколайович – студент 3 курсу факультету ветеринарної медицини.

2)       Бокарєв Богдан Олегович – студент 2 курсу факультету ветеринарної медицини.

3)       Гончарук Іванна Сергіївна – студентка 3 курсу факультету ветеринарної медицини.

Кожен кандидат виступив зі своєю передвиборчою програмою, окреслив можливі напрямки розвитку студентської організації та пообіцяв прикласти всі зусилля для активізації роботи студентів ветеринарного факультету.

Наступним етапом конференції було таємне голосування. В якому брали участь студенти факультету ветеринарної медицини. Всього було запрошено 150 осіб, в голосуванні взяли участь 131 особа.

І ось результати:

- Кубрушко Антон Миколайович – (55 гол.)

- Бокарєв Богдан Олегович – (44 гол.)

- Не підтримую жодного - (8 гол.)- Гончарук Іванна Сергіївна – (22 гол.)

- Зіпсовані – (2 гол.).

А отже за більшістю голосів, на посаду голови студентської організації факультету було повторно обрано Кубрушко Антона. Вітаємо Антона та бажаємо йому сил та творчої наснаги для здійснення всіх творчих задумів!!!

На загально вузівську конференцію від студентськоїорганізації факультету ветеринарної медицини за рішенням учасників конференції делеговано наступних студентів:

1212122

Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

 

IMG_1742 IMG_1743 IMG_1747

Опубліковано on Жов 13th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)