Студенти НУБіП України за чистий Київ!

 

Приємно, коли виходиш на пікнік із друзями і помічаєш, яка красива природа! Сміття не лежить під кожним деревом; чисті, без скла, галявини… Саме тому більше 70 студентів НУБіП України на чолі з начальником відділу виховної роботи та студентських справ Любінським М.Б. прийняли участь у суботнику, який відбувся 12 жовтня 2013 року, організатором якого виступило КО «Київзеленбуд». Було дуже приємно, коли ми помітили, що велика кількість небайдужих киян зійшлася на прибирання лісу, що розташований на проспекті Гонгадзе.

Дуже шкода, що наше суспільство не цінує ліс і не прибирає за собою після розваг або відпочинку. Але радувало, що наші студенти, замість того, щоб спати у свій вихідний, приїхали і почали сумлінно займатися справою. Багато посмішок та веселих очей ми зустріли під час прибирання. А ще всі мали змогу насолодитися чистим повітрям, яке у місті забруднене вихлопними газами. Для учасників акції організатори приготували чай, який розливали із величезного самовару.

Рукавички, пакети для сміття – саме цим були озброєні волонтери.

Після прибирання, спеціалісти МНС показали майстер-клас з пожежогасіння.

На знак вдячності природа потішила нас гарною погодою, пейзажем та великою кількістю білочок, які із цікавістю поглядали на всіх.

Учасникам акції щиро дякуємо за підтримку, а студентам бажаємо не втрачати наполегливість і так само плідно працювати, як і 12 жовтня!

 

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Ярцева Наталія

DSC_0489 DSC_0481DSC_0458DSC_0450DSC_0466DSC_0454

Опубліковано on Жов 13th, 2013 and filed under Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response by filling following comment form or trackback to this entry from your site

Ви маєте авторизуватися для коментування Вхід

Слідкуй за нами в соц. мережах!

Якщо цікавить студентство цього вузу – став like! :)